تاریخ انتشار خبر: ۱۰ , مرداد, ۱۳۹۵ | ۱۲:۳۳:۰۴
کد خبر : 31224

جابجایی ایستگاه خودروهای سواری اندیمشک – دزفول مشکل ساز شد

جابجایی ایستگاه خودروهای سواری اندیمشک – دزفول گله مندی رانندگان این مسیر را به دنبال داشته است.

جابجایی ایستگاه خودروهای سواری اندیمشک – دزفول مشکل ساز شد

به گزارش دزنا۲۴”شورای ترافیک اندیمشک به منظور کاهش ترافیک در هسته مرکزی این شهر ، ایستگاه سوارهای کرایه اندیمشک – دزفول را به میدان هفت تیر در ورودی این شهر منتقل کرد.
تعدادی از رانندگان شاغل در این مسیر روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ما اظهار داشتند: جابجایی ایستگاه سواری های اندیمشک – دزفول از میدان مرکزی این اندیمشک به میدان هفت تیز موجب کسادی کسب و کار آنان شده است.
آنان افزودند:به دلیل دوری بوستان هفت تیر ، مسافرانی که قصد سفر به دزفول را دارند باید کرایه مضاعفی به تاکسی های شهری پرداخت کنند تا آنها را به این ایستگاه منتقل کند.
به گفته آنان پلیس راهور از صبح روز یکشنبه از ورود سواری های کرایه اندیمشک – دزفول به هسته مرکزی شهر اندیمشک جلوگیری کرده است.
در پی این اقدام حدود ۱۰۰ نفر از رانندگان این مسیر صبح روز شنبه با حضور در فرمانداری اندیمشک خواستار حل این مشکل شدند.
این رانندگان در نشستی با حضور فرماندار اندیمشک مسایل و مشکلات خود را مطرح کردند.
رییس پلیس راهور اندیمشک نیز گفت:طرح های ترافیک شهری نیاز ضروری شهر اندیمشک است و انتظار می رود شهروندان در این راستا با پلیس راهور همکاری کنند.
سعید رحیمی افزود:ترافیک هسته مرکزی شهر اندیمشک به دلیل استقرار ایستگاههای تاکسی مشکل ساز شده لذا در شورای ترافیک جابجایی خط تاکسی های اندیمشک -دزفول مصوب شد.
وی اظهار کرد:برای اجرای این طرح نیاز به مشارکت و همکاری عمومی داریم زیرا اجرای این طرح به تسهیل در تردد مردم و رفاه حال شهروندان می انجامد.
وی بیان کرد:ساماندهی ترافیک در مرکز شهر همواره یکی از دغدغه های مردم بوده که جابجایی خط تاکسی ها در این راستا انجام شد.
۱۷۰ دستگاه تاکسی بین شهری در مسیر شهرهای اندیمشک – دزفول فعالیت دارند.

انتهای یپام/۷۲۱

منبع:ایرنا

اشتراک مطلب با :
, , ,