تاریخ انتشار خبر: ۱۰ , مرداد, ۱۳۹۵ | ۱۲:۲۵:۳۰
کد خبر : 31215
مدیر امور آب و فاضلاب روستایی شهرستان دزفول گفت:

تامین آب ۴۰ خانوار روستای اسلام آباد دزفول به همت یک نیکوکار

مدیر امور آب و فاضلاب روستایی شهرستان دزفول گفت:با کمک مالی یک نیکوکار مشکل کم آبی ۴۰ خانوار از اهالی روستای اسلام آباد از توابع بخش چغامیش دزفول برطرف شد.

تامین آب ۴۰ خانوار روستای اسلام آباد دزفول به همت یک نیکوکار

به گزارش دزنا۲۴”محمد گلچین پور در گفتگو با خبرنگار ما گفت: شبکه و تاسیسات آبرسانی روستای اسلام آباد از توابع بخش چغامیش دزفول به دلیل فرسودگی در سال ۱۳۸۷ بطور کامل تعویض و بازسازی شد که با توجه به توسعه روستا شبکه موجود جوابگوی تامین آب آشامیدنی اهالی نبوده وتعدادی از ساکنان این روستا ناچار بودند برای تهیه آب آشامیدنی خود از انشعاب آب همسایه ها استفاده کنند.
وی با اشاره به این که هیچ اعتباری برای توسعه شبکه آبرسانی روستاهای دزفول اختصاص نیافته است، گفت:با کمک ۱۰۰ میلیون ریالی این نیکوکار علاوه بر ۱۴کیلومتر شبکه موجود ۹۰۰ متر شبکه آبرسانی دیگر با استفاه از لوله های پلی اتیلن افزوده شد.
مدیر امور آب و فاضلاب روستایی شهرستان دزفول گفت:با توجه به گسترش روستا و توسعه منازل توسعه شبکه آبرسانی بسیار ضروری است که باید در این خصوص اعتباری در نظر گرفته شود.
گلچین پور افزود:طول شبکه آبرسانی روستای اسلام آباد دزفول ۱۴کیلومتر است که علاوه بر احداث ۹۰۰ متر توسعه اخیر نیاز به توسعه در آینده احساس می شود.
وی گفت:اهالی این روستا از پنج سال پیش با مشکل بی آبی مواجه بودند که با همکاری دهیار،اعضای شورا ،بخشدار و اهالی روستا مشکل آنها برطرف شد.
روستای اسلام آباد افزون بر ۹هزار نفر جمعیت دارد و در فاصله ۱۲ کیلومتری شهرستان دزفول واقع شده است.

 

انتهای پیام/۷۲۱

منبع:ایرنا

اشتراک مطلب با :
, , ,