- سایت خبری تحلیلی دزفول – دزنا۲۴ - http://dezna24.com -

طلب ۳۰۰ میلیارد ریالی دانشگاه علوم پزشکی دزفول از بیمه سلامت

به گزارش دزنا۲۴”یوسف پریدار در آیین معارفه سرپرست جدید اداره بیمه سلامت دزفول همکاری بیمه سلامت خوزستان با دانشگاه علوم پزشکی دزفول را بسیار مناسب دانست و افزود: بدهی دانشگاه های علوم پزشکی و مراکز درمانی به بیمه سلامت موضوع کشوری است و این مشکل باید از طریق مجلس شورای اسلامی پیگیری شود.
معاون بیمه و درمان اداره کل بیمه سلامت خوزستان نیز با اشاره به ظرفیت های شهرستان دزفول گفت: ارتقای اداره بیمه سلامت دزفول به اداره کل در دستور کار است و بزودی رده سازمانی بیمه سلامت دزفول به اداره کل ارتقا می یابد.
سیدجمال امامزاده تعامل بین بیمه سلامت و دانشگاه علوم پزشکی دزفول را بسیار خوب و الگوی شهرهای دیگر توصیف کرد و ادامه داد: تعامل میان بیمه سلامت و دانشگاه علوم پزشکی دزفول در استان خوزستان بی نظیر است.
شاهرخ جابرزاده مدیر کل بیمه سلامت خوزستان نیز گفت:بیمه سلامت به منظور اجرای موفق طرح تحول نظام سلامت و طرح پوشش بیمه همگانی همکاری نزدیکی با وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی داشت.
در این آیین از خدمات اسحاق عیدی تقدیر و سید حسن معصومی به عنوان سرپرست جدید اداره بیمه سلامت دزفول معرفی شد.
اسحاق عیدی با ۱۸ سال سابقه ریاست بر اداره بیمه سلامت دزفول حکم بازنشستگی خود را از مدیرکل بیمه سلامت خوزستان دریافت کرد.
۲۵۰ هزار نفر در دزفول زیر پوشش بیمه سلامت می باشند.

انتهای پیام/۷۲۱

منبع:ایرنا

اشتراک مطلب با :