تاریخ انتشار خبر: ۷ , مرداد, ۱۳۹۵ | ۱۱:۵۵:۱۰
کد خبر : 31163
دادستان عمومی و انقلاب اندیمشک گفت:

باند قاچاقچی مواد مخدر در اندیمشک متلاشی شد

دادستان عمومی و انقلاب اندیمشک گفت: یک باند قاچاق مواد مخدر در اندیمشک متلاشی و از اعضای آن مقدار هفت کیلوگرم ماده مخدر صنعتی شیشه کشف شد.

باند قاچاقچی مواد مخدر در اندیمشک متلاشی شد

به گزارش دزنا۲۴” ‘صادق جعفری چگنی’  با بیان این مطلب به خبرنگاران گفت: با همکاری و تلاش سربازان گمنام امام زمان(عج) در اداره کل اطلاعات استان خوزستان، معاونت پلیس مبارزه با مواد مخدر خوزستان و پلیس مبارزه با مواد مخدر فرماندهی انتظامی اندیمشک سه تن از اعضای این باند شناسایی و دستگیر شدند.
وی افزود: اعضای این باند، مواد مخدر را به صورت ماهرانه ای در یک دستگاه خودرو جاسازی کرده و از ورودی شهرستان اندیمشک قصد انتقال آن به استان های جنوبی کشور را داشتند که به دام افتادند.
دادستان عمومی و انقلاب اندیمشک گفت: سه نفر از عوامل اصلی این باند قاچاق مواد مخدر دستگیر و از آنان یک دستگاه خودرو سواری کشف و ضبط شد.
وی تاکید کرد: با تلاش دستگاه قضایی، امنیتی و انتظامی اندیمشک محورهای مواصلاتی شهرستان به طور کامل رصد می شود و برای قاچاقچیان و سوداگران مرگ ناامن شده است.
محور پل زال اندیمشک، گلوگاه ورودی استان خوزستان محسوب می شود که تاکنون چندین محموله مواد مخدر و کالای قاچاق در این محدوده کشف و توقیف شده است.

انتهای پیام/۷۲۱

منبع:ایرنا

اشتراک مطلب با :
, , ,