تاریخ انتشار خبر: ۵ , مرداد, ۱۳۹۵ | ۱۲:۱۵:۳۴
کد خبر : 31132
با انتشار آگهی ثبت شرکت‌ها

مؤسسه اعتباری عسکریه تغییر نام داد/ جای خالی افشای پاداش میلیاردی هیأت مدیره «ملل» در کدال

مؤسسه اعتباری عسکریه در نامه‌ای به سازمان بورس از آگهی ثبت تغییر نام این شرکت به مؤسسه اعتباری ملل خبر داده است.

مؤسسه اعتباری عسکریه تغییر نام داد/ جای خالی افشای پاداش میلیاردی هیأت مدیره «ملل» در کدال

به گزارش دزنا۲۴”براساس اطلاعات مندرج در کدال، سایت رسمی سازمان بورس و اوراق بهادار، محمد رضا مروجی رئیس هیات مدیره به نمایندگی از حجت الاسلام سید امین جوادی مدیر عامل موسسه اعتباری عسکریه در نامه‌ای به جعفر آذروند، کارشناس اداره نظارت بر ناشران سازمان بورس از  آگهی ثبت تغییر نام موسسه اعتباری عسکریه به «موسسه اعتباری ملل» خبر داده است.

در این آگهی که در تاریخ ۳۰ تیر ماه منتشر شده آمده است؛ به استناد صورت جلسه مجمع عمومی فوق العاده مورخ ۲۴ اسفند ماه ۱۳۹۴ و مجوز شماره ۹۵/۱۱۶۱۱۹ مورخ ۱۴ تیرماه ۱۳۹۵ بانک مرکزی تصمیمات ذیل اخذ شد:« نام شرکت به اعتباری ملل تغییر یافت و ماده مربوطه در اساسنامه اصلاح شد.»

با تغییر نام موسسه اعتباری عسکریه نماد معاملاتی “وعسکر” نیز به “وملل” در بازار فرابورس تغییر یافته است.

شرکت مدیریت سرمایه امید توس از مجموعه شرکت های تحت نظارت اعتباری ملل است که شامل ۱۶ شرکت بزرگ و کوچک از جمله زیبا سازه توس گام، عمران و مسکن سازان ایران، عمران تکلار، نوین بخش توس جاودان، آرامش سازان پیشرو،عمران نوین توس جاودان، جاودان کادوس کیش، پارس کادوس، کارگزاری عمران فارس، لیزینگ توسعه صنعت و تجارت فارس، خدمات بیمه ای ابتکار ماندگار پارسیان ،شفا توس کیش، ابنیه معادن توس، پیچاپ کاوش، نانو پودر توس و هتل لوتوس امید توس می شود.

در حالی مجموع دارایی های اعتباری ملل به مبلغ ۸ هزار و ۱۶۹ میلیارد و ۷۴۸ میلیون تومان در پایان سال مالی منتهی به اسفند ماه ۹۴ رسید که تسیلات اعطایی این موسسه از ۵ هزار میلیارد تومان فراتر رفته است. در عین حال حساب های دریافتنی “وملل” در این دوره مالی نیز میلغ یک هزار و ۸۸۷ میلیارد و ۶۶۱ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان بوده است.

 اعتباری ملل توانسته درآمدی به مبلغ ۲۲۲ ریال به ازای هر سهم در پایان عملکرد سال مالی منتهی به پایان اسفند ماه ۹۴ محقق کند که در مقایسه با سال مالی ۹۳ حاکی از تعدیل منفی ۴۹ درصدی این درآمد دارد.

این موسسه در ۵ شنبه هفته گذشته ضمن برگزاری مجمع عادی سالیانه سهامداران خود در هتل همای تهران با تقسیم سود نقدی ۲۵۵ ریالی به ازای هر سهم موافقت کرده است.

این در حالی است که هنوز تصمیمات مجمع عادی سالیانه صاحبان سهام موسسه اعتباری ملل در سامانه کدال منتشر نشده و رقم دقیق پاداش هیات مدیره و حق حضوراعضای آن در سال مالی جدید به بازار افشاء نشده است.

بر اساس اطلاعات کدال،‌ سهامداران موسسه اعتباری ملل (عسکریه ) در مجمع عادی سالیانه دوره مالی ۹۳ در سال ۹۴ با پاداش یک میلیارد و ۳۸۰ میلیون تومانی برای ۵ عضو حقیقی این موسسه و حق حضور دو میلیون تومانی در دوره مالی ۹۴ برای برگزاری حداقل دو جلسه در ماه موافقت و آن را تصویب کرده بودند.

انتهای پیام/۷۲۱

منبع:فارس

اشتراک مطلب با :
, ,