تاریخ انتشار خبر: ۵ , مرداد, ۱۳۹۵ | ۱۲:۱۳:۳۹
کد خبر : 31129

کنسرت آستان جانان در دزفول به روی صحنه رفت

به گزارش دزنا۲۴”کنسرت گروه “آستان جانان” به سرپرستی و تنظیم آیین شکوفا و خوانندگی امین جمیلی برگزار شد. این کنسرت در تاریخ ۳۱ مرداد ۱۳۹۵ در مجتمع فرهنگی و سینمایی دزفول به روی صحنه رفت و مورد استقبال بی نظیر مردم شهر دزفول قرار گرفت. آیین شکوفا در گفتگویی با خبرنگار ما گفت: این برنامه […]

کنسرت آستان جانان در دزفول به روی صحنه رفت

به گزارش دزنا۲۴”کنسرت گروه “آستان جانان” به سرپرستی و تنظیم آیین شکوفا و خوانندگی امین جمیلی برگزار شد.
این کنسرت در تاریخ ۳۱ مرداد ۱۳۹۵ در مجتمع فرهنگی و سینمایی دزفول به روی صحنه رفت و مورد استقبال بی نظیر مردم شهر دزفول قرار گرفت.
آیین شکوفا در گفتگویی با خبرنگار ما گفت: این برنامه در دوپارت برگزار شد که پارت اول در دستگاه نوا دو تصنیف از سیامک آقایی به نام مدامم مست و یاد باد و در بین این دو قطعه دو نوازی سنتور و تنبک نیز نواخته شد و پارت دوم در دستگاه شور با تصنیفی از حسین شکوفا به نام دل سودایی آغاز شد و بعد از آن ساز و آواز ابوعطا به همراه تار و سپس چهار مضراب امید ساخته حسین شکوفا و تکنوازی تار اجرا شد.
وی افزود: در بخش پایانی کنسرت دو قطعه محلی اجرا شد که مورد استقبال فراوان مردم هنردوست دزفول قرار گرفت.
شکوفا در پایان گفت: از جناب آقای نادر سعادتی فرد رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دزفول و آقای محمدتقی شابادی مسئول امور هنری این اداره تشکر نموده و جا دارد از آقایان امیر علی بیتانه و حسین مرساقیان که عکسبرداری و فیلم برداری کار را بر عهده داشتند نیز تشکر نماییم.

گروه آستان جانان
امیر نقره : چی تار
عارف رشید جلودار : تنبک
سامان نیکدل : ویلن
احمد رضا اعتصامی : ویلن
وحید صادق نیا : تار باس
آیین شکوفا : سنتور

 

انتهای پیام/۷۲۱

منبع:هنردز

اشتراک مطلب با :
, ,