تاریخ انتشار خبر: ۵ , مرداد, ۱۳۹۵ | ۱۲:۰۷:۴۸
کد خبر : 31123
رییس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان شوش خبر داد

۲۲۰ هزار نفر ساعت آموزش فنی و حرفه ای در شوش ارائه شد

رییس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان شوش از ارائه ۲۲۰ هزار نفر ساعت آموزش فنی و حرفه ای در آموزشگاههای آزاد و دولتی این شهرستان خبر داد.

۲۲۰ هزار نفر ساعت آموزش فنی و حرفه ای در شوش ارائه شد

به گزارش دزنا۲۴”حسن رضایی امروز در گفت و گو با خبرنگار ما تعهد پارسال این مرکز را ارائه ۲۲۰ هزار نفر ساعت آموزش رشته ای مختلف فنی و حرفه ای عنوان کرد و افزود:در چهار ماهه نخست امسال نیز ۷۰هزارنفر ساعت آموزش فنی و حرفه ای در رشته های مختلف به متقاضیان ارائه گردید.
رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شوش به رشته های مهارتی اشاره کرد و گفت:۲۱ حرفه در ۱۵ آموزشگاه آزاد و ۹ آموزشگاه دولتی شامل هفت آموزشگاه برادران و ۲ آموزشگاه خواهران ارائه می شود.
وی رشته های آموزشی فنی و حرفه ای را شامل برق ساختمان درجه ۱ و ۲ ، برق صنعتی درجه ۱ و ۲ ، کارور PLCدرجه ۲ ، مکانیک تراکتور و تیلر ، سروسی کار و نگهداری تراکتور و تیلر ، جوشکاری سازه های فولادی ، تعمیرکار تلفن همراه ، تعمیر کار دستگاههای سرد کننده خانگی و تجاری ، تعمیر کار وسایل گاز سوز خانگی و در بخش خواهران عکاسی دیجیتال ، پرتره و آتلیه ، تدوین گر تصویر مقدماتی ، کیف دوز(کارودانش)، معرق کار چرم ، نقاشی مقدماتی روی پارچه عنوان کرد.
وی گفت: شهرستان شوش در المپیاد ملی مهارت موفق به کسب مدال طلا در رشته آشپزی شد.
رضایی افزود: در هفته مهارت نمایشگاهی از دستاوردهای کارآموزان این شهرستان در ساختمان اداره فنی وحرفه ای شهرستان شوش بر پا شد.
رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شوش ازبرگزاری مرحله استانی مسابقات ملی مهارت (المپیاد) در تاریخ هفتم و هشتم مردادماه در ۲ رشته قنادی وآشپزی در آموزشگاه توتک شوش خبرداد.
ششم مرداد ماه روز ملی ترویج آموزش های فنی و حرفه ای و کار آفرینی و بزرگداشت هفته مهارت است.
شهرستان شوش با ۲۰۰ هزار نفر جمعیت در ۱۰۰ کیلومتری اهواز مرکز خوزستان واقع است.

انتهای پیام/۷۲۱

منبع:ایرنا

اشتراک مطلب با :
, , ,