تاریخ انتشار خبر: ۱۷ , فروردین, ۱۳۹۴ | ۱۱:۵۷:۵۰
کد خبر : 22319

اختصاص ۱۰ میلیارد تومان اعتبار برای آسفالت خیابان‌های دزفول

به گزارش دزنا۲۴” شهردار دزفول از تهیه ۴ هزار تن قیر برای آسفالت برخی خیابان‌های پرتردد این شهر خبر داد و گفت: ۱۰ میلیارد تومان اعتبار برای آسفالت خیابان‌های دزفول پیش‌بینی شده است. محمدرضا کرمی‌نژاد امروز در گفت‌وگو با خبرنگار ما اظهار کرد: به علت ضرورت وجود آسفالت مناسب در خیابان‌های شهر، ۴ هزار تن […]

به گزارش دزنا۲۴” شهردار دزفول از تهیه ۴ هزار تن قیر برای آسفالت برخی خیابان‌های پرتردد این شهر خبر داد و گفت: ۱۰ میلیارد تومان اعتبار برای آسفالت خیابان‌های دزفول پیش‌بینی شده است.

محمدرضا کرمی‌نژاد امروز در گفت‌وگو با خبرنگار ما اظهار کرد: به علت ضرورت وجود آسفالت مناسب در خیابان‌های شهر، ۴ هزار تن قیر خریداری شده و طی دو سه روز آینده آسفالت برخی خیابان‌ها آغاز می‌شود.

وی با بیان اینکه ۱۰ میلیارد تومان اعتبار برای آسفالت پیش بینی شده است، افزود: ۴ میلیارد تومان صرف خرید این ۴ هزار تن قیر شده و با توجه به اینکه این قیرها باید فرآوری شده و سپس به آسفالت تبدیل شوند، بنابراین ۶ میلیارد دیگر نیز باید هزینه شود.

شهردار دزفول به تلاش گروه کارشناسی شهرداری برای تشخیص و اولویت بندی خیابان‌ها برای آسفالت اشاره کرد و گفت: بر اساس تحقیقات کارشناسی مناطقی مانند جاده پارک دولت، خیابان ساحلی، خیابان طالقانی، بلوار ملاصدرا منتهی به جاده کمربندی و کمربندی غرب از جمله اولویت‌های شهرداری برای آسفالت است.

کرمی‌نژاد با بیان اینکه دزفول از مرغوب‌ترین آسفالت برخوردار است، عنوان کرد: شهرداری دزفول دارای کارخانه آسفالت است و کیفیت آسفالت تولید شده به گونه‌ای است که حتی راه و ترابری استان نیز با شهرداری دزفول قرارداد بسته و همیشه در زمینه آسفالت سایر شهرستان‌های استان نیز از ما تقاضای همکاری می‌کنند.

وی با ابراز گلایه از ناهماهنگی برخی سازمان‌ها مبنی بر حفاری خیابان‌هایی که به صورت جدید آسفالت می‌شوند، گفت: در اکثر مواقع با وجود اعلام قبلی شهرداری، برخی سازمان‌ها بلافاصله پس از آسفالت خیابان‌ها توسط شهرداری به حفاری خیابان‌های مذکور می‌پردازند که این امر علاوه بر دوباره کاری آسفالت، موجب تحمیل ضررهای فراوانی به این مجموعه می‌شود.

انتهای پیام/۷۲۱

 

اشتراک مطلب با :
, , , , , ,
  1. محمد Iran (ISLAMIC Republic Of) Unknow Browser Unknow Os گفت:

    هم برخی سازمان ها کم لطفی کرده و خسارت می زنند و خود شهرداری محترم نیز که با بی تدبیری عملیات زیرسازی آسفالت را ناقص و شاید هم اصلا انجام نمی دهندو باعث خسارات فراوانی به وسایل نقلیه مان می شوند و حتی گاهی منجر به خسارات جانی نیز می شوند.

  2. ا.د Iran (ISLAMIC Republic Of) Unknow Browser Unknow Os گفت:

    باسلام.یکی ازافتضاح ترین خیابانها ازنظرآسفالت سرتاسرخیابان امام موسی صدرهستش،لطفا رسیدگی کنید.