تاریخ انتشار خبر: ۱۷ , فروردین, ۱۳۹۴ | ۱۱:۵۶:۱۴
کد خبر : 22316

فرمانده سپاه دزفول: خانواده‌های شهدا و ایثارگران سرمایه‌های ارزشمند جامعه هستند

به گزارش دزنا۲۴” فرمانده سپاه دزفول، خانواده‌های شهدا و ایثارگران را سرمایه‌هایی ارزشمند برای جامعه دانست و گفت: عزت، اقتدار و سربلندی نظام اسلامی ایران مرهون ایثارگری و رشادت‌های شهدا و رزمندگان است. عبدالامیر محتشمی‌راد صبح امروز در دیدار با خانواده شهدا و ایثارگران این شهرستان اظهار کرد: دیدار با خانوادهای شهدا معظم را می‌توان […]

به گزارش دزنا۲۴” فرمانده سپاه دزفول، خانواده‌های شهدا و ایثارگران را سرمایه‌هایی ارزشمند برای جامعه دانست و گفت: عزت، اقتدار و سربلندی نظام اسلامی ایران مرهون ایثارگری و رشادت‌های شهدا و رزمندگان است.

عبدالامیر محتشمی‌راد صبح امروز در دیدار با خانواده شهدا و ایثارگران این شهرستان اظهار کرد: دیدار با خانوادهای شهدا معظم را می‌توان به نوعی لبیک به ندای مقام معظم رهبری دانست.

وی، خانواده‌های شهدا و ایثارگران را سرمایه‌هایی ارزشمند برای جامعه دانست و افزود: عزت، اقتدار و سربلندی نظام اسلامی ایران مرهون ایثارگری و رشادت‌های شهدا و رزمندگان بوده و امروز نیز خدمت به خانواده‌های آنان توفیق الهی است.

فرمانده سپاه دزفول، مهم‌ترین وظیفه مسئولان را تکریم خانواده شهدا دانست و گفت: پدران و مادران شهدا در دامان خود فرزندان رشید و مؤمنی تربیت کردند و با تشویق ایشان برای حضور در جبهه‌های حق علیه باطل از آرمان‌های اسلام و انقلاب دفاع کردند.
محتشمی‌راد با اشاره به جایگاه والای شهدا، صبر و بردباری خانواده‌های معظم شهدا را ستود و آن را یکی از شاخصه‌های حفظ نظام انقلاب اسلامی برشمرد.

*رهبر معظم انقلاب با همان صلابت امام نظام اسلامی را هدایت می‌کنند
در این دیدار فرمانده حوزه بسیج ادارات شهرستان دزفول نیز بر قدردانی از تلاش و ایثارگری خانواده شهدای والامقام تاکید کرد و گفت: دیدار با خانواده شهدا از آرزوهای ما است زیرا خود را مدیون شهدا می‌دانیم.
سید عزیزالله پژوهیده تصریح کرد: شهدا تمام هستی خود را برای حفظ دین و آرمان امام شهدا ایثار کردند و امروز رهبر معظم انقلاب با همان صلابت امام نظام اسلامی را هدایت می‌کنند.
وی افزود: شهدا با تقدیم جانشان در راه اسلام از همه چیزشان گذشتند و امروز وظیفه همه ماست که از خانواده معظم آنان تجلیل و تکریم کنیم.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان دزفول بیان کرد: زنده نگه داشتن یاد و نام شهدا و الگوسازی شخصیت و سیره زندگی این عزیزان یکی از وظایف اصلی جامعه در قبال شهیدان است.
پژوهیده در پایان عنوان کرد: خانواده معظم و مکرم شهدا دارای مقام و منزلت ویژه‌ای در نزد خداوند متعال و در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است.

انتهای پیام/۷۲۱

 

اشتراک مطلب با :
, , , , ,