تاریخ انتشار خبر: ۱۷ , فروردین, ۱۳۹۴ | ۰۹:۲۶:۰۷
کد خبر : 22252

شهردار دزفول:دزفول پذیرای یک میلیون و ۹۵۰ هزار مسافر نوروزی بود

به گزارش دزنا۲۴”شهردار دزفول از ورود یک میلیون و ۵۰۰ هزار مسافر و گردشگر در ایام نوروز امسال در این شهر خبر داد. محمدرضا کرمی‌نژاد روز گذشته در گفت‌وگو با خبرنگار ما با بیان اینکه امسال یک میلیون و ۹۵۰ هزار مسافر، دزفول را مقصد سفر نوروزی خود قرار داده بودند، اظهار کرد: از این […]

به گزارش دزنا۲۴”شهردار دزفول از ورود یک میلیون و ۵۰۰ هزار مسافر و گردشگر در ایام نوروز امسال در این شهر خبر داد.

محمدرضا کرمی‌نژاد روز گذشته در گفت‌وگو با خبرنگار ما با بیان اینکه امسال یک میلیون و ۹۵۰ هزار مسافر، دزفول را مقصد سفر نوروزی خود قرار داده بودند، اظهار کرد: از این میزان مسافر ۳۲۰ هزار نفر در کمپ بوستان نوروزی شهرداری، پارک‌ها و مدارس شهرستان اسکان داده شدند و سایر مسافران در محل‌های دیگر اقامت گزیدند.

وی، آب و هوای مناسب دزفول را مهمترین دلیل حضور چشمگیر گردشگران عنوان کرد و افزود: اماکن گردشگری متعدد، آثار تاریخی فراوان و ساحل رودخانه دز هر مسافری را مجاب می‌کند تا چند روز در دزفول توقف کند.

شهردار دزفول اضافه کرد: در تمام روزهای تعطیل در مکان‌های گردشگری مختلف شهرستان حضور یافته و از نزدیک شاهد حضور بی‌نظیر مسافران در مناطق مختلف به ویژه پارک‌های ساحلی دزفول بودم.

کرمی‌نژاد، غرق شدن مسافر کرمانشاهی در رودخانه دز را تنها حادثه ناگوار دزفول در ایام نوروز برشمرد و گفت: با تلاش دستگاه‌های متولی جسد این مسافر غرق شده پس از پنج روز در اطراف رودخانه پیدا شد که قبل و بعد از این حادثه هیچ اتفاق تلخ دیگری رخ نداد.

انتهای پیام/۷۲۱

 

اشتراک مطلب با :