تاریخ انتشار خبر: ۱۴ , فروردین, ۱۳۹۴ | ۲۰:۴۶:۴۹
کد خبر : 22233

تکذیب شد / طی بیانیه هرگونه فراخوان وبرگزاری جشن های خیابانی توسط این ستاد روحانی دردزفول تکذیب شد

به گزارش شبکه خبری واطلاع رسانی دزفول دزنا ۲۴، حجت الاسلام “سید محسن موسوی” در دزفول، ساعاتی  قبل در گفتگو با خبرنگار ما ضمن تبریک به مناسبت موفقیت های تیم هسته ای کشور در مذاکرات اخیر هسته ای درلوزان، خبر اعلام عمومی جشن در خیابان های دزفول بمناسبت این موفقیت را تکذیب کرد. وی گفت: […]

به گزارش شبکه خبری واطلاع رسانی دزفول دزنا ۲۴، حجت الاسلام “سید محسن موسوی” در دزفول، ساعاتی  قبل در گفتگو با خبرنگار ما ضمن تبریک به مناسبت موفقیت های تیم هسته ای کشور در مذاکرات اخیر هسته ای درلوزان، خبر اعلام عمومی جشن در خیابان های دزفول بمناسبت این موفقیت را تکذیب کرد.

وی گفت: با توجه به همزمانی این ایام با وفات حضرت ام البنین(ع) و شرایط حساس کشور تا رسیدن به توافق نهایی بر اساس اعلام ستاد مرکزی دکتر روحانی، خواستار عدم برگزاری جشن های خیابانی شدند.

رئیس ستاد انتخاباتی حجت الاسلام و المسلمین دکتر “حسن روحانی” ضمن تقدیر از حمایت های مردمی از این موفقیت نظام اسلامی، تاکید کرد: دولت دکتر روحانی، دولت قانون گرا بوده و تمام افعال و حرکاتش را بر اساس قانون تنظیم می کند و به همین دلیل چون چنین تجماعاتی نیاز به مجوز قانونی دارد از همه مردم عزیز خواهانیم تا از هر گونه تجمع و جشن در خیابان ها جدا خوداری نمایند .

www.dezna24.com

 

اشتراک مطلب با :