تاریخ انتشار خبر: ۱۴ , فروردین, ۱۳۹۴ | ۲۰:۰۵:۳۶
کد خبر : 22218

فاز اول طرح ایمن سازی جاده شوش به دزفول به بهره برداری رسید

به گزارش دزنا ۲۴” رییس اداره راه و شهرسازی شهرستان شوش گفت:این طرح قرار بود در شش ماه اجرا شود اما با پیگیری نماینده مردم شوش و فرماندار این شهرستان اجرای ان در مدت یک ماه محقق شد. احمد ناصر عملیاتی اجرایی این طرح را شامل نصب ۴۸ پایه برق به طول ۲٫۲ کیلومتر ، […]

به گزارش دزنا ۲۴” رییس اداره راه و شهرسازی شهرستان شوش گفت:این طرح قرار بود در شش ماه اجرا شود اما با پیگیری نماینده مردم شوش و فرماندار این شهرستان اجرای ان در مدت یک ماه محقق شد.

احمد ناصر عملیاتی اجرایی این طرح را شامل نصب ۴۸ پایه برق به طول ۲٫۲ کیلومتر ، نصب گاردریل و نصب علایم راهنمایی و رانندگی در طول چهار کیلومتر از این مسیر می باشد که با صرف سه میلیارد ریال اجرا شد.

وی افزود: کاهش چشمگیر سوانح رانندگی ، افزایش شعاع دید رانندگان در شب ، تسهیل در عملیات راهداری و تردد آسان وسایل نقلیه از اهداف اجرای این پروژه می باشد.

نماینده مردم شوش درمجلس شورای اسلامی نیز ضمن تشکر از تلاش و تعامل شهرداری و اداره راه و شهرسازی شهرستان شوش از پیگیری برای حل مشکل پل ورودی شهر شوش خبر داد.

سید راضی نوری گفت:با توجه به وقوع حوادث خونبار رانندگی در جاده شوش ، دزفول تامین روشنایی این مسیر ، احداث گاردریل وسط نقش مهمی در کاهش سوانح رانندگی در جاده ترافیکی شوش ، دزفول خواهد داشت.

فرماندار شوش نیز ضمن تاکید بر بهسازی و ساماندهی ورودی های شهر شوش از سمت اهواز ، اندیمشک ، دزفول و بخش فتح المبین افزود:یکی دیگراز خواسته های به حق مردم شوش احداث ترمینال مسافربری است که باتلاش شبانه روزی شهردار و کارکنان شهرداری و اعضای شورای اسلامی شهر شوش در نیمه نخست امسال شاهد احداث ترمینال مسافربری در شوش خواهیم بود.

رضا نجاتی از اقدام خوب شهرداری و اداره راه و شهرسازی جهت زیباسازی ورودی های شهر شوش تشکر کرد.

نصب سرعت گیر و چراغ چشمک زن ، ساماندهی میادین ورودی شهر شوش ، حذف زهکش فاضلاب کوی ابوذر ، نصب گاردیل و روشنایی و نیز حل مشکل جمع آوری نخاله از دیگر طرح هایی است که با پیگیری فرماندار شهرستان شوش و تلاش اداره راه و شهرسازی و شهرداری شوش به مناسبت ۱۲ فروردین روز جمهوری اسلامی به بهره برداری رسید.

جاده شوش، دزفول به طول ۲۵ کیلومتر از جمله جاده های حادثه خیز شمال استان خوزستان بوده که بخشی از آن نیاز به تعریض ، نصب گاردریل و تامین روشنایی دارد.

ایرنا

اشتراک مطلب با :