تاریخ انتشار خبر: ۱۲ , فروردین, ۱۳۹۴ | ۲۱:۳۰:۳۸
کد خبر : 22192

توصیه های نیروی انتظامی به مسافران طبیعت دزفول

نیروی انتظامی شهرستان دزفول به مناسبت سیزده فروردین روز طبیعت در اطلاعیه ای به مردم و مسافران نوروزی توصیه کرد ضمن احترام به قوانین ، رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی را مد نظر داشته باشند. به گزارش شبکه خبری واطلاع رسانی دزفول دزنا ۲۴، در این اطلاعیه که روز چهارشنبه منتشر شد آمده است:از آنجا […]

نیروی انتظامی شهرستان دزفول به مناسبت سیزده فروردین روز طبیعت در اطلاعیه ای به مردم و مسافران نوروزی توصیه کرد ضمن احترام به قوانین ، رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی را مد نظر داشته باشند.
به گزارش شبکه خبری واطلاع رسانی دزفول دزنا ۲۴، در این اطلاعیه که روز چهارشنبه منتشر شد آمده است:از آنجا که ایرانیان از قدیم در روز ۱۳ فروردین ماندن در خانه را باعث بد یمنی دانسته و به دشت و طبیعت روی می آورند لذا به همشهریان و مسافران نوروزی توصیه می شود در این روز شعار پلیس را که آسودگی و امنیت بیشتر با التزام به اخلاق ، قانون و نظم عمومی است مورد توجه قرار دهند تا شاهد حوادث تلخ در این روز نباشیم.
در اطلاعیه نیروی انتظامی شهرستان دزفول به رانندگان توصیه شده با توجه به شلوغی جاده ها با سرعت مطمئن حرکت کنند و به هشدار پلیس توجه نموده تا سلامتی خود و دیگران را تضمین نمایند.
همچنین از شهروندان خواسته شده در صورت عزیمت به مراکز تفریحی و خروج از منزل ، درب منزل و درب های داخل منزل را به دقت قفل نموده و قبل از تاریکی هوا به منزل باز گردند ضمن اینکه نیروی انتظامی با برقراری گشت پیاده و خودرویی در مناطق مختلف شهرستان امنیت لازم را برقرار کرده است.
پلیس همچنین نسبت به حمل مسافر توسط وانت و سایر وسایل نقلیه باری هشدار داده و اعلام کرد:حمل مسافر با وسایل نقلیه باری خلاف قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی بوده و در صورت مشاهده برخورد قانونی می شود.
همچنین موتورسوارانی که در روز سیزده بدر به ویژه در جاده های پر تردد شهرستان دزفول با انجام حرکات نا شایست باعث اختلال در عبور و مرور وسایل نقلیه گردند توسط عوامل انتظامی مستقر در مسیر توقیف و با آنها برخورد خواهد شد.
نیروی انتظامی همچنین اعلام کرد:با توجه به ترافیک و شلوغی جاده های سردشت ، شوش دزفول ، اندیمشک و شوشتر در روز ۱۳ فروردین از همشهریان تقاضا می شود هنگام بازگشت به منزل با صبر و حوصله رانندگی کنند و بازگشت به منزل را به ساعات پایانی روز موکول ننمایند.
این نیرو همچنین به شهروندان و مسافران طبیعت توصیه کرد با توجه به شلوغی اماکن و مراکز تفریحی مراقب فرزندان خود باشید.
فرماندهی انتظامی دزفول امکانات و پرسنل خود را برای برقراری نظم و امنیت در سطح این شهرستان در روز سیزده فروردین و پایان تعطیلات نوروزی بسیج کرده است.

اشتراک مطلب با :
  1. REZA Iran (ISLAMIC Republic Of) Unknow Browser Unknow Os گفت:

    جناب فرمانده لطفا در وضعیت بد فرهنگی حرف بزنید برید پارم دولت ببینید همکارتون میان نگاه میکنن وضع بد فرهنگی و هیچ حرفی نمی زنن
    کسی هم نیست این قایق اقای ایکس تو پارک دولت جمع کنه