تاریخ انتشار خبر: ۱۲ , فروردین, ۱۳۹۴ | ۱۹:۳۳:۱۴
کد خبر : 22175

بیانیه بسیج ادارات دزفول بمناسبت روز جمهوری اسلامی /پس از گذشت ۳۶ سال جمهوری اسلامی ایران با اقتدار روزافزون مسیر بالندگی راطی میکند//قابل کار نیست

به گزارش دزنا ۲۴، بسیج ادارات این شهرستان در پیامی فرا رسیدن سالروز تثبیت نظام مقدس جمهوری اسلامی را به عنوان عید خجسته ملی و انقلابی به ملت بزرگ ایران تبریک گفت. در متن این پیام آمده است: سالروز استقرار و تثبیت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران روز تجلی مشارکت و همدلی واقعی مردم در […]

به گزارش دزنا ۲۴، بسیج ادارات این شهرستان در پیامی فرا رسیدن سالروز تثبیت نظام مقدس جمهوری اسلامی را به عنوان عید خجسته ملی و انقلابی به ملت بزرگ ایران تبریک گفت.

در متن این پیام آمده است: سالروز استقرار و تثبیت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران روز تجلی مشارکت و همدلی واقعی مردم در تعیین سرنوشت خود است.

در این روز مردم انقلابی و مسلمان کشور پس از به ثمر رسیدن پیروزی انقلاب و پایان حکومت چندین صد ساله استکبار، ظلم و ستم شاهی، پای صندوق‌های رای حاضر شدند و با قاطعیت بیش از ۹۸ درصدی به تشکیل حکومتی مبتنی بر اصول، قوانین، احکام و ارزش‌های اسلامی رای دادند.

اکنون پس از گذشت ۳۶ سال، جمهوری اسلامی ایران با اقتدار روز افزون مسیر بالندگی و رسیدن به قله رفیع موفقیت در تمامی ابعاد و زمینه‌ها، به ویژه علمی و فرهنگی را طی می‌کند.

در پایان بیانیه بسیج ادارات شهرستان دزفول، با گرامیداشت این روز از مردم عزیز دعوت شده است در برنامه‌های گرامیداشت این روز حضور گرم و پرشور داشته باشند.

اشتراک مطلب با :