تاریخ انتشار خبر: ۱۲ , فروردین, ۱۳۹۴ | ۰۰:۴۳:۱۳
کد خبر : 22171

بازدید روزانه ۱۰ هزار نفر از نمایشگاه هوایی راهیان نور در دزفول

به گزارش دزنا۲۴”فرمانده پایگاه چهارم شکاری دزفول گفت: روزانه ۱۰ هزار مسافر نوروزی و کاروان راهیان نور از نمایشگاه هوایی راهیان نور در این پایگاه دیدن می کنند. نمایشگاه هوایی راهیان نور برای دوازدهمین سال پیاپی از یکم فروردین ماه ۹۴ برای بازدید مسافران نوروزی و کاروان های راهیان نور در محل پایگاه چهارم شکاری […]

به گزارش دزنا۲۴”فرمانده پایگاه چهارم شکاری دزفول گفت: روزانه ۱۰ هزار مسافر نوروزی و کاروان راهیان نور از نمایشگاه هوایی راهیان نور در این پایگاه دیدن می کنند.

نمایشگاه هوایی راهیان نور برای دوازدهمین سال پیاپی از یکم فروردین ماه ۹۴ برای بازدید مسافران نوروزی و کاروان های راهیان نور در محل پایگاه چهارم شکاری دزفول برپا شده است.

امیر سرتیپ دوم خلبان سید حمید آشنا سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ما استقبال مسافران نوروزی و کاروان های راهیان نور از این نمایشگاه را کم نظیر دانست و افزود:در مدت ۱۱ روز برپایی نمایشگاه هوایی راهیان نور افزون بر ۱۱۰ هزار نفر از آن دیدن کرده اند.

وی برپایی نمایشگاه هوایی راهیان نور را فرصتی برای معرفی توان رزمی و دفاعی نیروی هوایی و دستاوردهای این نیرو به مردم دانست و گفت:بازدید کنندگان از نمایشگاه هوایی راهیان نور از نزدیک در جریان رشادت ها و جانفشانی خلبانان و پرسنل نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران قرار می گیرند.

فرمانده پایگاه چهارم شکاری دزفول همچنین از انجام ۲۲ سورتی پرواز نمایشی توسط هواپیماهای اف ۵ در جریان برپایی این نمایشگاه اشاره کرد و اظهار داشت:به طور میانگین از یکم تا ۱۱ فروردین ۹۴ روزانه دو پرواز نمایشی توسط خلبانان تیز پرواز این پایگاه با هواپیماهای اف پنج برای بازدیدکنندگان از نمایشگاه انجام شد.

عبدالحسن مقتدایی استاندار خوزستان با حضور در محل نمایشگاه هوایی راهیان نور در پایگاه چهارم شکای دزفول از بخش های مختلف این نمایشگاه دیدن کرد.

نمایشگاه هوایی راهیان نور دزفول شامل ۲۲ غرفه تجهیزات هوایی ،نظامی ، فرهنگی ،حجاب و عفاف و صنایع دستی است.

نمایشگاه هوایی راهیان نور نیروی هوایی از جمله جاذبه های گردشگری جنگ در استان خوزستان می باشد که مورد استقبال گسترده کاروان های راهیان نور و مسافران نوروزی قرار گرفته است.

شهر دزفول پایتخت مقاومت ایران در ایام نوروز پذیرای مسافران نوروزی و راهیان نور از سراسر کشور می باشد.

پایگاه چهارم شکاری دزفول با انجام یکهزار و ۵۱۵ سورتی پرواز برون مرزی در دوران دفاع مقدس نقش مهمی در بمباران مواضع دشمن بعثی و پشتیبانی از رزمندگان داشت.

دزفول در شمال استان خوزستان در دوران دفاع مقدس مورد اصابت ۱۷۶ موشک دوربرد ، ۴۸۹ بمب و راکت و پنجهزار و ۸۲۱ گلوله توپ دشمن قرار گرفت.

به پاس ایستادگی و مقاومت مردم دزفول در مقابل بمباران موشکی ، هوایی و توپخانه ای دشمن ، این شهر به عنوان پایتخت مقاومت ایران اسلامی انتخاب شد.

انتهای پیام/۷۲۱

اشتراک مطلب با :