تاریخ انتشار خبر: ۱۲ , فروردین, ۱۳۹۴ | ۰۰:۳۴:۳۵
کد خبر : 22162

کشف ۱۰ فقره سرقت در دزفول

به گزارش دزنا۲۴”جانشین فرمانده انتظامی دزفول از شناسایی و دستگیری سه سارق حرفه ای و کشف ۱۰ فقره سرقت داخل خودرو در این شهرستان خبر داد.  سرهنگ عبدالسادات دستاران روز سه شنبه در تشریح چگونگی دستگیری این سارقان حرفه ای گفت:در پی وقوع چند فقره سرقت داخل خودرو در سطح شهرستان دزفول شناسایی و دستگیری […]

به گزارش دزنا۲۴”جانشین فرمانده انتظامی دزفول از شناسایی و دستگیری سه سارق حرفه ای و کشف ۱۰ فقره سرقت داخل خودرو در این شهرستان خبر داد.

 سرهنگ عبدالسادات دستاران روز سه شنبه در تشریح چگونگی دستگیری این سارقان حرفه ای گفت:در پی وقوع چند فقره سرقت داخل خودرو در سطح شهرستان دزفول شناسایی و دستگیری سارقان در دستور کار ماموران انتظامی این شهرستان قرار گرفت.

وی افزود:ماموران پلیس با انجام تحقیقات گسترده سه سارق حرفه ای را شناسایی و پس از هماهنگی با مقام قضایی در یک عملیات ضربتی آنان را دستگر کردند.

سرهنگ دستاران در ادامه با اشاره به سابقه دار بودن سارقان خاطر نشان کرد: متهمان در بازجویی فنی و پلیسی به ۱۰ فقره سرقت داخل خودرو اعتراف کردند که در این راستا پس از تشکیل پرونده مقدماتی تحویل مراجع قضایی شدند.

این مقام انتظامی در خاتمه به شهروندان توصیه کرد به هشدار های پلیس توجه کنند و به هیچ وجه وسایل شخصی از جمله کیف ، اسناد ، مدارک و اموال با ارزش خود را داخل خودرو به ویژه روی صندلی و در معرض دید قرار ندهند و از پارک خودرو در نقاط خلوت و کم تردد پرهیز کنند.

انتهای پیام/۷۲۱

اشتراک مطلب با :