تاریخ انتشار خبر: ۱۰ , فروردین, ۱۳۹۴ | ۱۲:۱۲:۴۴
کد خبر : 22064

تیراندازی با اسلحه جنگی در مجلس فاتحه خوانی

به گزارش دزنا۲۴” در یک مجلس فاتحه خوانی که عصر دیروز در منطقه احمد آباد در مناطق حاشیه شهر شوش برگزار شد عده ای اقدام به تیر اندازی با تفنگ جنگی کردند. به دنبال این اقدام ماموران این کلانتری در محل فاتحه خوانی حاضر شده و هنگامی که قصد برخورد با این افراد را داشتند، […]

به گزارش دزنا۲۴” در یک مجلس فاتحه خوانی که عصر دیروز در منطقه احمد آباد در مناطق حاشیه شهر شوش برگزار شد عده ای اقدام به تیر اندازی با تفنگ جنگی کردند.

به دنبال این اقدام ماموران این کلانتری در محل فاتحه خوانی حاضر شده و هنگامی که قصد برخورد با این افراد را داشتند، اقدام به تیراندازی به سمت ماموران نیروی انتظامی کردند.

تعقیب و گریز نیروی انتظامی با این افراد مسلح که سه نفر بودند تا منطقه بیشه کرخه ادامه داشت و نهایتا این افراد موفق به فرار در جنگل کرخه شدند.

بررسی ها نشان می دهد در این درگیری کسی آسیب ندید و نیروی انتظامی در تلاش برای شناسایی این افراد و دستگیری آنان است.

مهرماه سال گذشته نیز در یک مراسم فاتحه خوانی در یکی از مناطق عشایری مسجدسلیمان، تیراندازی هوایی موجب اصابت یکی از گلوله های شیلیک شده به دختر ۹ ساله ای به نام «هستی اسدی» شد و به مرگ ناباورانه وی منجر شد.

دستگاه قضایی و نیروی انتظامی اقداماتی را برای جلوگیری از این رسم خطرناک و خسارت بار انجام داده اند.

یک مقام مسئول همچنین هر گونه حمله به کاروان های راهیان نور در شهرستان شوش را تکذیب کرد و گفت: این شایعه واقعیت نداشته و امنیت کامل در مناطق عملیاتی فتح المبین و کرخه برای کاروان های راهیان نور برقرار می باشد.

یک سایت خبری روز یکشنبه از حمله مسلحانه به کاروان های راهیان نور در شهرستان شوش خبر داده بود.

وی افزود: بازدید راهیان نور در امنیت کامل از مناطق عملیاتی فتح المبین و کرخه در حال انجام است و همچنین افراد مسلحی که اقدام به تیراندازی به سمت نیروی انتظامی کرده اند توسط نیروی بسیج شناسایی شده و عکس ها برای دستگیری آنان بین نیروهای بسیج توزیع شده و تحت تعقیب می باشند.

به گفته این مقام به منظور حفظ امنیت راهیان نور و با توجه به تیراندازی این افراد در منطقه بیشه کرخه در مجاور مناطق عملیاتی برای ۱٫۵ ساعت تردد کاروان های راهیان نور متوقف شد.

وی افزود: تیراندازی این افراد در بیشه کرخه ناشی از تعقیب و گریز با ماموران انتظامی و امنیتی بوده و ارتباطی با کاروان های راهیان نور ندارد.

شهر شوش در شمال استان خوزستان در فاصله ۱۰۰ کیلومتری اهواز مرکز استان خوزستان واقع است.

مناطق عملیاتی فتح المبین و کرخه در شهرستان شوش با آغاز سفرهای نوروزی میزبان کاروان های راهیان نور از سراسر کشور می باشد.

انتهای پیام/۷۲۱

منبع:ایرنا

اشتراک مطلب با :