تاریخ انتشار خبر: ۱۰ , فروردین, ۱۳۹۴ | ۱۲:۰۷:۴۶
کد خبر : 22058

نجات جان مادر باردار از مرگ حتمی در منطقه صعب‌العبور اندیمشک

به گزارش شبکه خبری و اطلاع رسانی دزنا۲۴” رئیس شبکه بهداشت و درمان اندیمشک از نجات جان مادر باردار از مرگ حتمی در منطقه صعب‌العبور امامزاده احمد(ع) اندیمشک خبر داد. سعید کاظمی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار ما با اعلام این خبر اظهار کرد: یک مادر باردار در منطقه امام‌زاده احمد بخش الوار گرمسیری اندیمشک […]

به گزارش شبکه خبری و اطلاع رسانی دزنا۲۴” رئیس شبکه بهداشت و درمان اندیمشک از نجات جان مادر باردار از مرگ حتمی در منطقه صعب‌العبور امامزاده احمد(ع) اندیمشک خبر داد.

سعید کاظمی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار ما با اعلام این خبر اظهار کرد: یک مادر باردار در منطقه امام‌زاده احمد بخش الوار گرمسیری اندیمشک دچار درد زایمان شده بود.

وی افزود: با اعلام وضعیت این زن باردار، به سرعت تیم اعزامی توسط شبکه بهداشت و درمان اندیمشک شامل تکنسین‌های اورژانس به همراه یک دستگاه آمبولانس فوریت‌های پزشکی، پزشک و ماما در این منطقه صعب‌العبور حاضر شد و با اقدامات صورت گرفته به لطف خداوند، مادر باردار در همان محل زایمان کرد.

وی افزود: بلافاصله پس از زایمان، مادر مذکور دچار افت شدید فشار خون شد که اقدامات اولیه توسط تیم درمانی اعزامی برای وی انجام و بلافاصله توسط آمبولانس و با تلاش کارکنان فوریت‌های پزشکی اندیمشک به بیمارستان امام علی (ع) این شهرستان انتقال داده شد.

رئیس شبکه بهداشت و درمان اندیمشک در ادامه گفت: در بیمارستان نیز اقدامات تکمیلی درمانی برای این مادر انجام و خوشبختانه وی از خطر مرگ نجات پیدا کرد و حال عمومی نامبرده مساعد گزارش شده است.

به گزارش دزنا۲۴، امام‌زاده احمد در ۱۲۰ کیلومتری شهرستان اندیمشک و در منطقه‌ای کوهستانی و صعب‌العبور واقع شده است.

انتهای پیام/۷۲۱

منبع:فارس

 

اشتراک مطلب با :
  1. زارعی Iran (ISLAMIC Republic Of) Unknow Browser Unknow Os گفت:

    برای منطقه دزفول و اندیمشک که مناطق محرومی در کوهستانهای اطراف داره حتما باید امداد هوایی وجود داشته باشه. من ۲ بار شاهزاده احمد رفتم ساعتها باید با ماشین توی راههای پر پیچ وخم بری تا برسی. دم امدادگرها گرم