تاریخ انتشار خبر: ۷ , فروردین, ۱۳۹۴ | ۲۰:۴۴:۱۴
کد خبر : 21949

امام جمعه دزفول:همدلی و همزبانی دولت و ملت خنثی کننده توطئه های دشمنان است

به گزارش دزنا ۲۴” حجت الاسلام سیدمحمدعلی قاضی دزفولی در نخستین نماز جمعه سال ۱۳۹۴ در محل آستان حضرت سبزقبا(ع) افزود:در شرایطی که دشمن تلاش می کند با ایجاد تفرقه بین دولت و ملت در مسیر نظام اسلامی مانع تراشی کند ، نامگذاری هدفمند سال جدید از سوی مقام معظم رهبری این توطئه را بی […]

به گزارش دزنا ۲۴” حجت الاسلام سیدمحمدعلی قاضی دزفولی در نخستین نماز جمعه سال ۱۳۹۴ در محل آستان حضرت سبزقبا(ع) افزود:در شرایطی که دشمن تلاش می کند با ایجاد تفرقه بین دولت و ملت در مسیر نظام اسلامی مانع تراشی کند ، نامگذاری هدفمند سال جدید از سوی مقام معظم رهبری این توطئه را بی اثر خواهد کرد.

وی همچنین عزم ملی و مدیریت جهادی ، شعار سال گذشته را مهم و مختص به همه سالها دانست و افزود:عزم ملی و مدیریت جهادی لازمه تحقق اقتصاد مقاومتی و همدلی و همزبانی نیز لازمه ایستادگی در مقابل دشمنان نظام است.

خطیب جمعه دزفول همچنین از دولت خدمتگذار خواست از فرصت نامگذاری امسال برای پیشرفت کشور و رسیدن به اهداف نظام اسلامی نهایت استفاده را کرده و از ظرفیت همدلی و همزبانی ملت در این زمینه بهره مند شود.

وی همدلی و حمایت ملت از دولت را پشتوانه ای بی بدیل برای دولت دانست و گفت:با همدلی و همزبانی دولت و ملت کارها با سرعت بیشتری پیش خواهد رفت.

امام جمعه دزفول در بخش دیگری از خطبه های نماز با گرامیداشت ۱۲ فروردین روز جمهوری اسلامی گفت:با انتخاب جمهوری اسلامی با ۹۸ درصد آرای مردم ، نظامی با پشتوانه مردمی در ایران شکل گرفت که در جهان بی نظیر است.

حجت الاسلام قاضی دزفولی همچنین به مردم توصیه کرد در ۱۳ فروردین روز طبیعت ، مراقب طبیعت باشند و شئونات اسلامی را رعایت کنند.

وی همچنبن حمله نظامی عربستان به کشور یمن و کشتار مردم بی دفاع این کشور را محکوم کرد و خواستار مداخله جامعه جهانی برای توقف این جنگ شد.

امام جمعه دزفول در بخش دیگری از خطبه های نماز از خدمات ضعیف شبکه بانکی در ایام تعطیلات نوروز در شهرستان دزفول انتقاد کرد و گفت:خدمات بانکی در ایام تعطیلات نوروزی مناسب و شایسته نبود و موجب نارضایتی مردم گردید.

وی خواستار نظارت بیشتر بر عملکرد بانک ها و بهبود سطح خدمات بانکی در شهرستان دزفول شد.

حجت الاسلام قاضی همچنین با تبریک پیروزی تیم ملی فوتبال ایران بر تیم شیلی از برکناری رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان دزفول در آخرین روز سال ۹۳ بدون هماهنگی و اطلاع مسوولان این شهرستان انتقاد کرد و گفت:این اقدام اداره کل ورزش و جوانان استان خوزستان شایسته مردم دزفول نبوده و باید این رفتار خود را اصلاح کند. وی گفت: شهرستان دزفول با وجود جامعه ورزشی فعال و علاقه مند به ورزش شایسته چنین رفتاری نیست.

در نماز جمعه این هفته دزفول جمعی از اعضای کاروان راهیان نور و مسافران نوروزی شرکت داشتند.

منبع : ایرنا

اشتراک مطلب با :