تاریخ انتشار خبر: ۵ , فروردین, ۱۳۹۴ | ۲۲:۴۰:۵۷
کد خبر : 21836

جزییاتی از نحوه به شهادت رسیدن دانایی‌فر

فرمانده مرزبانی سیستان و بلوچستان اعلام کرد:  شهید دانایی‌فر یک ماه پس از انتقال به پاکستان توسط گروهک جیش العدل به شهادت رسیده بود. سردار رهامبخش حبیبی فرمانده مرزبانی سیستان و بلوچستان در گفتگو با باشگاه خبرنگاران در خصوص به شهادت رسیدن گروهبان یکم جمشید دانایی فر بیان داشت: در سال ۹۲  پنج تن از […]

فرمانده مرزبانی سیستان و بلوچستان اعلام کرد:  شهید دانایی‌فر یک ماه پس از انتقال به پاکستان توسط گروهک جیش العدل به شهادت رسیده بود.
سردار رهامبخش حبیبی فرمانده مرزبانی سیستان و بلوچستان در گفتگو با باشگاه خبرنگاران در خصوص به شهادت رسیدن گروهبان یکم جمشید دانایی فر بیان داشت: در سال ۹۲  پنج تن از مرزبانان کشورمان توسط گروهک جیش العدل ربوده شده و پاکستان منتقل شدند.
فرمانده مرزبانی سیستان و بلوچستان با اشاره به اینکه با رایزنی های صورت گرفته ۴ تن از مزرداران به میهن بازگشتند ادامه داد:  گروهبان یکم جمشید دانایی‌فر از سوی افراد این گروهک به گروگان گرفته شده بود و وضعیت وی در هاله‌ای از ابهام بود که بالاخره با فعالیت‌ها و رایزنی‌های فراوان، مردم، مسئولان، مأموران انتظامی و امنیتی یکی از افراد این گروهک دستگیر و در بازجویی از وی محل جنازه مرزبان دانایی‌فر در خاک پاکستان شناسایی شد.
سردار رهامبخش ضمن بیان اینکه گروهبان جمشید دانایی فر یک ماه پس از انتقال به پاکستا ن توسط گروهک جیش العدل از ۴ سرباز دیگر جدا شده و در منطقه ای به شهادت رسیده بود اظهار داشت: پیکر شهید دانایی‌فر در روز اول فروردین سال‌جاری به داخل کشور منتقل شد و لحظاتی پیش توسط همسر و خانواده‌اش شناسایی شد.
گفتنی است، برخی از شنیده‌های تایید نشده حکایت از آن دارد که دانایی‌فر پس از جدا شدن از گروه خود به منطقه‌ای برده شده و توسط طناب دار اعدام و به فیض شهادت نائل آمده است.
اشتراک مطلب با :