تاریخ انتشار خبر: ۵ , فروردین, ۱۳۹۴ | ۱۳:۰۸:۵۱
کد خبر : 21814

اردوی جهاد علمی به همت جمعی از دانشجویان خلاق در دزفول برپا شد+عکس

به گزارش دزنا۲۴”مسوول برنامه ریزی اردوی مطالعاتی نوروز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ما گفت: این اردو با همکاری ۳۰ مشاور و نیروی اجرایی که از دانشجویان برتر دانشگاههای کشور می باشند از دوم فروردین ماه آغاز شده و تا ششم فروردین ماه ادامه دارد. ˈمسعود پورجولا افزود: در این اردو که […]

به گزارش دزنا۲۴”مسوول برنامه ریزی اردوی مطالعاتی نوروز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ما گفت: این اردو با همکاری ۳۰ مشاور و نیروی اجرایی که از دانشجویان برتر دانشگاههای کشور می باشند از دوم فروردین ماه آغاز شده و تا ششم فروردین ماه ادامه دارد.

ˈمسعود پورجولا افزود: در این اردو که در دبیرستان شهید مطهری و دبیرستان شاهد دزفول برپا شده دانش آموزان شرکت کننده که از نخبگان مدارس مقطع متوسطه این شهرستان انتخاب شده اند در محیطی شاداب با مطالعه فشرده در راستای ارتقای سطح علمی خود تلاش می کنند.

وی افزود:۱۰۰ دانش آموز پسر و دختر مقطع چهارم متوسطه از چند واحد آموزشی در دوره فشرده مشاوره و رفع اشکال تحصیلی شرکت دارند که راهنمایی لازم را در رشته های مختلف علمی فرا می گیرند.

مسوول گروه جهاد علمی دزفول نیز گفت: این گروه با مشارکت ۳۰ نفر از دانشجویان دزفولی برتر دانشگاههای کشور از سال ۱۳۹۰ شکل گرفت و فعالیت علمی خود را آغاز کرد.

ˈاحمد رضایی پناه هدف از شکل گیری گروه جهاد علمی دزفول را ارتقای علمی با رویکرد فرهنگ جهادی عنوان کرد و افزود: تلاش این گروه گسترش برنامه های جهاد علمی برای تقویت بنیه علمی دانش آموزان مقطع اول ، دوم و سوم متوسطه و نیز دانشجویان می باشد.

اردوی جهاد علمی برای دومین سال پیاپی به همت جمعی از دانشجویان خلاق دزفولی برپا شده و مورد استقبال دانش آموزان قرار گرفته است.

 

انتهای پیام/۷۲۱

اشتراک مطلب با :