تاریخ انتشار خبر: ۲ , فروردین, ۱۳۹۴ | ۲۳:۳۶:۴۴
کد خبر : 21809

دو سانحه رانندگی در دزفول هشت مصدوم بر جای گذاشت

به گزارش دزنا۲۴” مسوول روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی دزفول یکشنبه شب به خبرنگار ما گفت:بر اثر سقوط یکدستگاه خودرو به دره در جاده سردشت چهار نفر از سرنشینان این خودرو مصدوم شدند. فریدون جعفریانفر افزود:این حادثه عصر یکشنبه در ۱۰ کیلومتری روستای المهدی به سمت سردشت رخ داد که مصدومان حادثه بلافاصله توسط اورژانس […]

به گزارش دزنا۲۴” مسوول روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی دزفول یکشنبه شب به خبرنگار ما گفت:بر اثر سقوط یکدستگاه خودرو به دره در جاده سردشت چهار نفر از سرنشینان این خودرو مصدوم شدند.

فریدون جعفریانفر افزود:این حادثه عصر یکشنبه در ۱۰ کیلومتری روستای المهدی به سمت سردشت رخ داد که مصدومان حادثه بلافاصله توسط اورژانس ۱۱۵ به بیمارستان دزفول منتقل شده و تحت درمان قرار گرفتند.

وی حال مصدومان این حادثه را خوب گزارش کرد.

در حادثه ای دیگر که در جاده دزفول ، شوشتر بین دو دستگاه سواری پیکان و وانت مزدا رخ داد چهار نفر از سرنشینان هر دو خودرو مصدوم شدند که توسط پایگاه اورژانس ۷۰۶ و ۶۰۸ به بیمارستان انتقال یافتند.

در ۴۸ ساعت گذشته دو سانحه رانندگی در جاده های اندیمشک در شمال خوزستان نیز به مرگ دو تن و مصدوم شدن چهار نفر از مسافران نوروزی منجر شد.

با آغاز سفرهای نوروزی جاده های ورودی استان خوزستان از سمت اندیمشک با ترافیک سنگین روبروست.

استان خوزستان در ایام نوروز میزبان مسافران نوروزی از سراسر کشور است.

انتهای پیام/۷۲۱

اشتراک مطلب با :