تاریخ انتشار خبر: ۲ , فروردین, ۱۳۹۴ | ۱۴:۴۳:۰۹
کد خبر : 21721

توقیف یک خودرو با جریمه ۲۷ میلیون ریالی در دزفول

به گزارش دزنا۲۴” رییس پلیس راهور دزفول گفت: با اجرای طرح نوروزی پلیس راهور شهرستان دزفول یک دستگاه خودرو پژو به علت ارتکاب تخلف حاثه ساز و خلافی بیش از ۲۷ میلیون ریال توقیف شد. تورج کرد علیوند اظهار کرد: براساس قانون خودروهای با خلافی بیش از ده میلیون ریال برای طی مراحل قانونی به […]

به گزارش دزنا۲۴” رییس پلیس راهور دزفول گفت: با اجرای طرح نوروزی پلیس راهور شهرستان دزفول یک دستگاه خودرو پژو به علت ارتکاب تخلف حاثه ساز و خلافی بیش از ۲۷ میلیون ریال توقیف شد.

تورج کرد علیوند اظهار کرد: براساس قانون خودروهای با خلافی بیش از ده میلیون ریال برای طی مراحل قانونی به پارکینگ منتقل میشوند.

وی با بیان اینکه رانندگان باید به هشدارهای ترافیکی پلیس راهور توجه کرده و سرعت مطمئنه را بخصوص در هنگام لغزنده بودن جاده ها  باید رعایت کنند افزود: بیشتر تصادفات جاده ای در ایام نوروز واژگونی ناشی از خستگی و خواب آلودگی رانندگان است.

این مقام مسئول توصیه کرد: بنابراین رانندگان باید در حین رانندگی استراحت کافی را داشته باشند و از رانندگی بیش از یک ساعت و نیم پرهیز کنند؛ ضمن اینکه در هریک ساعت و نیم رانندگی نیز ۱۵ الی ۲۰ دقیقه استراحت داشه باشند.

انتهای پیام/۷۲۱

اشتراک مطلب با :