تاریخ انتشار خبر: ۲۸ , اسفند, ۱۳۹۳ | ۱۹:۰۱:۵۷
کد خبر : 21417

اردوی جهادی بسیج در دزفول آغاز شد

به گزارش دزنا ۲۴،  فرمانده ناحیه مقاومت بسیج دزفول در آیین بدرقه اردوی جهادی منتظران خورشید در سخنانی گفت: برگزاری اردوهای جهادی از سوی بسیج نقش مهمی در محرومیت زدایی در کشور داشته است. سرهنگ پاسدار عبدالامیرمحتشمی راد با اشاره به نقش اردوهای جهادی در محرومیت زدایی از روستاهای دورافتاده شهرستان دزفول افزود:به همت اردوهای […]

به گزارش دزنا ۲۴،  فرمانده ناحیه مقاومت بسیج دزفول در آیین بدرقه اردوی جهادی منتظران خورشید در سخنانی گفت: برگزاری اردوهای جهادی از سوی بسیج نقش مهمی در محرومیت زدایی در کشور داشته است.

سرهنگ پاسدار عبدالامیرمحتشمی راد با اشاره به نقش اردوهای جهادی در محرومیت زدایی از روستاهای دورافتاده شهرستان دزفول افزود:به همت اردوهای جهادی طرح های عمرانی ، بهداشتی ، درمانی و فرهنگی در روستاهای محروم بخش شهیون و سردشت دزفول در دست اجراست.

مسوول روابط عمومی سازمان بسیج مستضعفین کشور نیز در این آیین با اشاره به استقبال جوانان بسیجی از طرح اردوهای جهادی گفت:اردوی جهادی منتظران خورشید گروه شهید شوشتری با هدف کمک به رفع محرومیت از منطقه احمد فداله دزفول بخش شهیون دزفول از ۲۸ اسفند ماه تا پنجم فروردین ماه در این منطقه اردو می زند.

اسماعیل احمدی افزود:بسیجیان شرکت کننده در این اردو که شامل ۶۴ نفر پزشک ، معلم ، طلبه و استاد دانشگاه می باشند در مدت حضور خود در منطقه محروم احمد فداله دزفول علاوه بر ارایه خدمات درمانی ، درمانی و آموزشی در زمینه عمرانی نیز وارد عمل می شوند.

وی همچنین از برگزاری دومین اردوی جهادی در چهارم خرداد ماه سال ۱۳۹۴ به مناسبت روز دزفول در سایر مناطق محروم این شهرستان خبر داد.

احمدی مهمترین هدف از برگزاری اردوی جهادی در مناطق محروم را جلب مشارکت ساکنان این مناطق برای ادامه روند عمرانی و سازندگی در این عنوان کرد.

دهستان احمد فداله بخش شهیون دزفول در ۱۲۰ کیلومتری شهر دزفول از جمله مناطق محروم این شهرستان بوده که از امکانات زیر بنایی از جمله جاده مناسب محروم است.

بخش شهیون با دو هزار و ۸۹۲ کیلومتر مربع وسعت و ۳۷۲ واحد تقسیمات کشوری و پنج دهستان در شمال دزفول واقع می باشد.

شهرستان دزفول با حدود ۵۰۰ هزار نفر جمعیت در شمال خوزستان واقع است.

اشتراک مطلب با :