تاریخ انتشار خبر: ۲۶ , اسفند, ۱۳۹۳ | ۱۱:۴۵:۰۹
کد خبر : 21273

چهار هزار عدد مواد محترقه در شوش کشف و ضبط شد

به گزارش دزنا۲۴”فرماندار شوش از کشف بیش از چهار هزار عدد مواد محترقه و آتش زا در این شهرستان خبر داد و گفت: در این رابطه دو نفر دستگیر شدند. رضا نجاتی دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ما ضمن هشدار به افرادی که اقدام به فروش مواد محترقه و آتش زای غیر مجاز […]

به گزارش دزنا۲۴”فرماندار شوش از کشف بیش از چهار هزار عدد مواد محترقه و آتش زا در این شهرستان خبر داد و گفت: در این رابطه دو نفر دستگیر شدند.

رضا نجاتی دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ما ضمن هشدار به افرادی که اقدام به فروش مواد محترقه و آتش زای غیر مجاز می نمایند افزود:با افرادی که در روزهای پایانی سال و چهارشنبه سوری با مواد محترقه و آتش زا برای مردم ایجاد مزاحمت نمایند به شدت برخورد می شود.

وی افزود:طرح برخورد با مخلان نظم و امنیت عمومی با هماهنگی دستگاه قضایی و نیروی انتظامی و در راستای پیشگیری از حوادث ناگوار آخر سال در این شهرستان اجرا می شود.

وی با اشاره به اینکه پلیس مخالف شادی مردم نیست، یادآور شد: افروختن آتش در اماکن عمومی به ویژه پارک ها و خیابان های سطح شهر که موجب سد معبر و مزاحمت برای مردم شود ممنوع بوده و با متخلفان برخورد می شود.

فرماندار شوش افزود: خانواده ها باید با راهنمایی و ارشاد جوانان و نوجوانان جلوی وقوع این حوادث را بگیرند.

انتهای پیام/۷۲۱

اشتراک مطلب با :