تاریخ انتشار خبر: ۲۴ , اسفند, ۱۳۹۳ | ۲۰:۰۴:۳۱
کد خبر : 21182

افتتاح پروژه بزرگ شهر تجاری و تفریحی «مادر» درسال آینده در دزفول

به گزارش شبکه خبری واطلاع رسانی دزنا ۲۴، علی مربوطی امروز در گفت‌وگو با خبرنگارما اظهار کرد: پروژه بزرگ شهر تجاری و تفریحی «مادر» با اعتباری بالغ بر ۷۵ میلیارد تومان در شهر دزفول در حال تکمیل و بهره‌برداری است. وی افزود: در سال گذشته با توجه به شرایط اقتصادی کشور و تحریم‌ها مجموعه مادر […]

به گزارش شبکه خبری واطلاع رسانی دزنا ۲۴، علی مربوطی امروز در گفت‌وگو با خبرنگارما اظهار کرد: پروژه بزرگ شهر تجاری و تفریحی «مادر» با اعتباری بالغ بر ۷۵ میلیارد تومان در شهر دزفول در حال تکمیل و بهره‌برداری است.

وی افزود: در سال گذشته با توجه به شرایط اقتصادی کشور و تحریم‌ها مجموعه مادر با تلاش شبانه روزی و همت و پشتکار مدیران توانست رشد و پیشرفت خوبی داشته باشد و به صورت یک پروژه ملی با همت کارکنان و با عزمی جهادی در حال پیشرفت است.

عضو انجمن انبوه‌سازان خوزستان اضافه کرد: این پروژه یک طرح مردمی است و جدا از هرگونه تعصب در بهترین نقطه شهر دزفول در حال اجراست و این طرح پس از اتمام نهایی به راحتی شمال خوزستان را پوشش خواهد داد.

مربوطی ادامه داد: در این پروژه سعی شده بستری برای مسافران شهرهای دیگر مهیا شود.

مدیرعامل شرکت پویاسازه دورانتاش خاطرنشان کرد: در شهر تجاری و تفریحی و فرهنگی مادر تمام امکانات مدرن و روز دنیا تعبیه شده و این رویکرد همچنان جهت افزایش کیفیت ادامه خواهد داشت.

وی افزود: شهر تجاری مادر ۵ هزار متر فروشگاه هایپرینگ و ۱۰۰ متر سردخانه و سورتینگ میوه دارا بوده و بالغ بر ۱۵هزار متر فضای پارکینگ دارد.

عضو انجمن انبوه‌سازان خوزستان اضافه کرد: در شهر تجاری مادر که بزرگترین شهر تجاری جنوب غرب کشور محسوب می‌شود ۳۰۰ واحد تجاری مستقل و بزرگترین شهربازی سرپوشیده کشور تعبیه و احداث شده است.

وی اضافه کرد: این مجتمع دارای یکهزار و ۸۰۰ متر باغ بام دارد که در کنار آن آبشار شوی عینا مطابق خود آبشار طراحی و در حال اجراست.

مربوطی ادامه داد: امروزه با تلاش همکاران در دو سال گذشته توانستیم با همه مشکلات اقتصادی موجود در کشور مقابله و با جدیت تمام به فکر شکوفایی شهر دزفول در این طرح مردمی باشیم.

وی اضافه کرد: روزانه بالغ بر ۲۰۰ نفر در پروژه مشغول به فعالیت هستند که بعد از اتمام و بهره برداری کامل بالغ بر یکهزار و ۵۰۰ نفر اشتغالزایی مستقیم خواهیم داشت.

به گزارش دزنا ۲۴، شهر تجاری و تفریحی مادر در دو فاز به بهره برداری می‌‌رسد که در فاز اول بالغ بر ۳۵ میلیارد تومان تاکنون هزینه شده و در نیمه اول سال آینده به بهره‌برداری خواهد رسید.

انتهای پیام /۷۲۰

اشتراک مطلب با :
  1. علی وحدتی Iran (ISLAMIC Republic Of) Unknow Browser Unknow Os گفت:

    خدا قوت، آفرین به غیرت بچه های دزفول که با سرمایه گذاری توی شهر و دیار خودشون به رونق اقتصادی این دیار کمک می کنن. برای شما آرزوی موفقیت و سربلندی دارم.

  2. رامین Germany Unknow Browser Unknow Os گفت:

    اگه پول کارگران را هم به موقع بده خیلی خوب میشه نه فقط تبلیغ کنه