تاریخ انتشار خبر: ۲۴ , اسفند, ۱۳۹۳ | ۱۱:۴۷:۰۰
کد خبر : 21172

نخستین باشگاه ورزشی تیراندازی به اهداف پروازی در خوزستان راه اندازی شد

به گزارش دزنا۲۴”نخستین باشگاه ورزشی تیراندازی به اهداف پروازی استان خوزستان با حضور مسوولان کشوری و محلی در پادگان قدس دزفول افتتاح شد. مسوول هیات تیراندازی بسیج کشور در آیین افتتاح این باشگاه ورزشی در محل پادگان قدس دزفول گفت:رشته تیراندازی از رشته های پرطرفدار و مدال آور در مسابقات جهانی است که در کشور […]

به گزارش دزنا۲۴”نخستین باشگاه ورزشی تیراندازی به اهداف پروازی استان خوزستان با حضور مسوولان کشوری و محلی در پادگان قدس دزفول افتتاح شد.

مسوول هیات تیراندازی بسیج کشور در آیین افتتاح این باشگاه ورزشی در محل پادگان قدس دزفول گفت:رشته تیراندازی از رشته های پرطرفدار و مدال آور در مسابقات جهانی است که در کشور مورد غفلت قرار گرفته است.

سردار یعقوب سلیمانی ضمن تاکید بر مهیا کردن فضاهای ورزشی برای تفریح جوانان افزود:با توجه ظرفیت بالای شهرستان دزفول در رشته تیراندازی ، بسیج آمادگی همکاری و توسعه باشگاه های تیراندازی در دزفول و استان خوزستان را دارد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج دزفول نیز در این آیین گفت:ورزش یکی از اولویت های بسیج می باشد و بسیجان دزفول تاکنون در مسابقات ورزشی موفق به کسب مقام های مختلفی شده اند.

سرهنگ عبدالامیر محتشمی راد از افتتاح نخستین مرکز استعدادیابی قایق سواری استان خوزستان در دزفول در آینده نزدیک خبر داد.

نخستین باشگاه تراپ خوزستان توسط بسیج ورزشکاران ناحیه مقاومت بسیج دزفول در پادگان قدس راه اندازی شد.

 

انتهای پیام/۷۲۱

اشتراک مطلب با :