تاریخ انتشار خبر: ۲۴ , اسفند, ۱۳۹۳ | ۱۰:۲۹:۵۶
کد خبر : 21159

مرکز فوریت های پزشکی ۱۱۵ دزفول به پنج دستگاه آمبولانس جدید مجهز شد+عکس

به گزارش دزنا۲۴”سرپرست دانشگاه علوم پزشکی دزفول از تجهیز مرکز فوریت های پزشکی ۱۱۵ این دانشگاه به پنج دستگاه آمبولانس جدید خبر داد. یوسف پریدار شنبه در گفت و گو باخبرنگار ما افزود: واگذاری این آمبولانس ها به مرکز فوریت های پزشکی ۱۱۵ دانشگاه علوم پزشکی دزفول در پی سفر وزیر بهداشت ،درمان و آموزش […]

به گزارش دزنا۲۴”سرپرست دانشگاه علوم پزشکی دزفول از تجهیز مرکز فوریت های پزشکی ۱۱۵ این دانشگاه به پنج دستگاه آمبولانس جدید خبر داد.

یوسف پریدار شنبه در گفت و گو باخبرنگار ما افزود: واگذاری این آمبولانس ها به مرکز فوریت های پزشکی ۱۱۵ دانشگاه علوم پزشکی دزفول در پی سفر وزیر بهداشت ،درمان و آموزش پزشکی به استان خوزستان و تجهیز مراکز اورژانس ۱۱۵ خوزستان به آمبولانس و تجهیزات جدید با هدف کمک در مواقع بروز پدیده ریزگردها صورت گرفت.

وی اظهار داشت:این آمبولانس ها که مجهز به دستگاه احیا ، مخزن اکسیژن و سایر تجهیزات درمانی می باشند در اختیار پایگاه های اورژانس ۱۱۵ دزفول ، شوش و گتوند قرار گرفت.

پریدار تعداد پایگاههای اورژانس پیش بیمارستانی دانشگاه علوم پزشکی دزفول در شمال خوزستان را ۲۳ پایگاه عنوان کرد و افزود: این پایگاهها مجهز به ۴۳ دستگاه آمبولانس می باشند.

وی همچنین با تشریح عملکرد مرکز فوریت های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی دزفول در شمال خوزستان گفت:مرکز فوریت های پزشکی ۱۱۵ دزفول با سرعت عمل در رسیدگی به بیماران و مصدومان سوانح از متوسط کشوری پیشی گرفته است.

دانشگاه علوم پزشکی دزفول علاوه بر شهرستان دزفول ، شهرستانهای شوش و گتوند در شمال خوزستان را زیر پوشش داشته و به بیش از ۲٫۵ میلیون نفر در شهرهای شمال خوزستان و استانهای همجوار خدمات رسانی می کند.

انتهای پیام /۷۲۱

اشتراک مطلب با :