تاریخ انتشار خبر: ۲۴ , اسفند, ۱۳۹۳ | ۱۰:۲۶:۱۹
کد خبر : 21156

دانش آموزان دزفول در مسابقات کشوری نادکاپ در رشته شیمی اول شدند+عکس

به گزارش دزنا۲۴”دانش آموزان دبیرستان دکتر عصاریان دزفول در مسابقات کشوری نوآوری و ابتکارات دانش آموزی (نادکاپ ) در رشته شیمی موفق به کسب مقام نخست شدند. مدیر دبیرستان هیات امنایی دکتر عصاریان دزفول روز شنبه در گفت وگو با خبرنگار ما افزود:این دانش آموزان در هجدهمین دوره مسابقات کشوری نادکاپ به میزبانی دانشگاه صنعتی […]

به گزارش دزنا۲۴”دانش آموزان دبیرستان دکتر عصاریان دزفول در مسابقات کشوری نوآوری و ابتکارات دانش آموزی (نادکاپ ) در رشته شیمی موفق به کسب مقام نخست شدند.

مدیر دبیرستان هیات امنایی دکتر عصاریان دزفول روز شنبه در گفت وگو با خبرنگار ما افزود:این دانش آموزان در هجدهمین دوره مسابقات کشوری نادکاپ به میزبانی دانشگاه صنعتی شریف در رشته شیمی موفق به کسب مقام نخست شدند.

رضا خدایی افزود:این مسابقات در رشته های شیمی ، زیست (جراحی و بافت شناسی) ،رباتیک و هوافضا برگزار شد که آرمین رضایی،علیرضا شاهین پور و سید علی شرافت از دزفول در رشته شیمی موفق به کسب مقام شدند.

وی با اشاره به اینکه این مقام برای نخستین بار توسط دانش آموزان دزفولی کسب شده است اظهار کرد: این گروه عضو انجمن های علمی دبیرستان عصاریان می باشند.

خدایی هدف از فعالیت این انجمن ها را تقویت روحیه جستجوگری ،آشنایی با روش علمی حل مسایل ،آشنایی با مستندسازی صحیح در روند پروژه ها و فراگیری موضوعات فراتر از مباحث درسی و کسب مهارت عنوان کرد.

انتهای پیام /۷۲۱

اشتراک مطلب با :