تاریخ انتشار خبر: ۲۳ , اسفند, ۱۳۹۳ | ۱۱:۲۰:۱۵
کد خبر : 21104

۱۰ کشتی گیر دزفولی به اردوی انتخابی تیم ملی دعوت شدند+عکس

به گزارش دزنا۲۴”دبیر هیات کشتی دزفول از حضور ۱۰ کشتی گیر خردسال و نونهال دزفولی در اردوی انتخابی تیم ملی خبر داد. محمدعلی پیمانپور  افزود:در این اردو که از ۲۱ اسفند ماه در ماهشهر آغاز شده ۱۰ کشتی گیر فرنگی کار نونهال و خردسال از دزفول حضور دارند. وی شرکت کنندگان در این اردو را […]

به گزارش دزنا۲۴”دبیر هیات کشتی دزفول از حضور ۱۰ کشتی گیر خردسال و نونهال دزفولی در اردوی انتخابی تیم ملی خبر داد.

محمدعلی پیمانپور  افزود:در این اردو که از ۲۱ اسفند ماه در ماهشهر آغاز شده ۱۰ کشتی گیر فرنگی کار نونهال و خردسال از دزفول حضور دارند.

وی شرکت کنندگان در این اردو را علی دهنوی،میلاد رضانژاد، کامران و مهدی ارقش ، امیرمحمداعلایی ، محمدحسینوند،سعید اسماعیلی ، محمد و علی حاجیوند توانی و حسین حسینوند عنوان کرد و گفت:عبدالکریم کاکاحاجی به عنوان سرمربی و محمد نظری به عنوان مربی این نفرات را همراهی می کنند.

دبیر هیات کشتی دزفول همچنین گفت:در این اردوی پنج روزه ۴۴ کشتی گیر نونهال و خردسال فرنگی کار از شهرهای مختلف کشور حضور دارند.

پیمانپور افزود:نفرات برتر این اردو به عنوان ترکیب تیم ملی کشتی فرنگی

نونهالان و خردسالان به مسابقات ترکیه اعزام می شوند.

وی همچنین از برگزاری یکدوره مسابقه کشتی بین کشتی گیران شهرهای دزفول و مسجدسلیمان با شرکت ۴۰ کشتی گیر در سالن باشگاه دز خبر داد و گفت : این مسابقه با نتیجه ۱۶ بر ۷ به سود دزفول خاتمه یافت.

همچنین مسابقات کشتی آزاد در رده نونهالان ، خرد سالان ، جوانان و بزرگسالان در ورزشگاه شهید سبحانی دزفول با حضور بیش از ۴۵ ورزشکار از شهرهای دزفول و دهلران برگزار که تیم دزفول توانست با نتیجه ۱۶ بر ۶ این مسابقات را به سود خود خاتمه دهد.

انتهای پیام /۷۲۱

اشتراک مطلب با :