تاریخ انتشار خبر: ۲۱ , اسفند, ۱۳۹۳ | ۱۹:۴۹:۳۰
کد خبر : 21085

سردار عراقی: حرکت کاروان‌های راهیان نور آغازی برای حفظ ارزش‌های جامعه است

جانشین فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، حرکت کاروان‌های راهیان نور را آغازی خوب برای حفظ ارزش‌های جامعه دانست.  به گزارش شبکه خبری واطلاع رسانی دزنا ۲۴،  کنگره ملی «شهید مهدی باکری» با حضور سرداران و رزمندگان هشت سال دفاع مقدس طی سه روز در شهرستان دزفول برگزار شد. جانشین فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب […]

جانشین فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، حرکت کاروان‌های راهیان نور را آغازی خوب برای حفظ ارزش‌های جامعه دانست.

 به گزارش شبکه خبری واطلاع رسانی دزنا ۲۴،  کنگره ملی «شهید مهدی باکری» با حضور سرداران و رزمندگان هشت سال دفاع مقدس طی سه روز در شهرستان دزفول برگزار شد.

جانشین فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی پیش از ظهر امروز در این مراسم اظهار کرد: شهید مهدی باکری، فردی مومن و خداترس بود، وی همواره با رفتار خود انسان را به یاد خدا می‌انداخت.

سردار عبدالله عراقی افزود: شهدا اگر در اذهان مردم ماندگار شدند به خاطر عملکرد آنها بود، شهدا با عمل توانستند ارزش‌های دینی و اسلامی را در طول تاریخ اثبات کنند.

وی با بیان اینکه شهید مهدی باکری با خدای خود عهد و پیمان بست و به عهد و پیمان خود وفادار و پایدار بود، گفت: یک کاروان از ابتدای خلقت بشریت در راه حق و حقیقت به حرکت درآمده و در هر مقطعی از تاریخ از آدم تا خاتم و تا ظهور امام عصر (عج) و در زمان‌های مختلف از انقلاب اسلامی و در همه دوران ادامه خواهد داشت.

عراقی تصریح کرد: امروز و در این نسل، ما در این کاروان عضو شده‌ایم و باید آن را همراهی کنیم، باید برای حفظ ارزش‌های اسلامی و اجتماعی و هنجارهای جامعه همانند گذشته تلاش کرد و شهید داد.

رزمنده هشت سال دفاع مقدس بیان کرد: امروزه این کاروان در حال حرکت است تا بتواند با تلاش جوانان، ارزش‌های اسلامی و هنجارهای اجتماعی را حفظ کند.

وی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای جنگ تحمیلی عنوان کرد: در بین زنان و مردان مومن، افرادی با خداوند عهد و پیمان بستند و بر عهد خود وفادار ماندند و برخی به شهادت رسیده و برخی دیگر در انتظار شهادت هستند.

جانشین فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی افزود: در هر کشوری ارزش‌هایی حاکم است که مردم و حکومت موظف به حفظ آنها هستند.

عراقی در ادامه، امنیت عمومی، تامین معیشت مردم و حفظ ارزش‌های اجتماعی و هنجارهای جامعه را از مطالبات اصلی مردم دانست.

وی بیان کرد: کشور ایران ملتی است که ارزش‌های آن پایبند به اصول دینی و آیات است که اجراکننده آنها روحانیت و راس آنها ولایت فقیه است، ما باید با حمایت و پشتیبانی از آنها ارزش‌های کشور را حفظ کنیم.

جانشین فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در پایان، حرکت کاروان‌های راهیان نور را آغازی خوب برای حفظ ارزش‌های جامعه دانست.

به گزارش دزنا ۲۴، کنگره ملی شهید مهدی باکری طی سه روز در مقر لشکر ۳۱ عاشورا در دزفول با اجرای سرود، تئاتر و حضور کاروان‌های راهیان نور از سراسر کشور، به‌ویژه زادگاه شهید مهدی باکری از استان آذربایجان شرقی در دزفول برگزار شد.

اشتراک مطلب با :