تاریخ انتشار خبر: ۲۰ , اسفند, ۱۳۹۳ | ۱۱:۰۲:۲۴
کد خبر : 21073

یک خیر دزفولی مقیم استرالیا ،۲۳ سال کمک به دانش آموزان نیازمند

به گزارش دزنا۲۴” خیر دزفولی ۲۳ سال متوالی است که در آستانه عید نوروز با اهدای کمک های خود به یاری دانش آموزان نیازمند می شتابد. مدیر آموزش و پرورش دزفول سه شنبه در نشست شورای آموزش و پرورش این شهرستان افزود:این خیر دزفولی که ساکن استرالیا می باشد هر سال در آستانه عید نوروز […]

به گزارش دزنا۲۴” خیر دزفولی ۲۳ سال متوالی است که در آستانه عید نوروز با اهدای کمک های خود به یاری دانش آموزان نیازمند می شتابد.

مدیر آموزش و پرورش دزفول سه شنبه در نشست شورای آموزش و پرورش این شهرستان افزود:این خیر دزفولی که ساکن استرالیا می باشد هر سال در آستانه عید نوروز به دزفول آمده و در اقدامی خداپسندانه پوشاک و مایحتاج دانش آموزان نیازمند را تامین می کند.

غلامرضا نصرالله پور گفت:این خیر دزفولی که تمایل به ذکر نامش ندارد، امسال نیز هزار دست لباس ،شلوار و کفش به دانش آموزان ۸۱ آموزشگاه دزفول اهدا کرد.

وی هزینه تامین این پوشاک را ۵۰۰ میلیون ریال عنوان کرد و افزود:پوشاک اهدایی این خیر دزفولی بین دانش آموزان نیازمند توزیع خواهد شد.

نصرالله پور با اشاره به دیگر فعالیت های در دست اقدام گفت:در آستانه سال نو مقادیری آجیل و شیرینی بین دانش آموزان بی بضاعت دزفول توزیع می شود.

۷۳ هزار دانش آموز در ۳۷۶ آموزشگاه دزفول تحصیل می کنند.

انتهای پیام/۷۲۱

اشتراک مطلب با :
  1. ازاد Iran (ISLAMIC Republic Of) Unknow Browser Unknow Os گفت:

    ۱۰۰۰ دست لباس شلوار و کفش میشه ۵۰ میلیون تومن؟بابا درسته گرونی هست ولی نه اینقد

  2. احسان Iran (ISLAMIC Republic Of) Unknow Browser Unknow Os گفت:

    آزاد عزیز
    اگه حساب کنی هزار دست لباس وشلوار وکفش بیش از پنجاه میلیون میشه.
    باحسابی که در بالا شده هر دست لباس وشلوار وکفش به صورت میانگین پنجاه هزارتومان میشود که بیشتر از اینهاست.