تاریخ انتشار خبر: ۲۰ , اسفند, ۱۳۹۳ | ۱۰:۵۷:۵۷
کد خبر : 21070

دستگیری سارقان لوله های شبکه انتقال گاز

به گزارش دزنا۲۴”فرمانده انتظامی اندیمشک از دستگیری یک باند سارق خبر داد که قصد داشت لوله های شبکه سراسری انتقال گاز در این شهرستان را به سرقت ببرد. سرهنگ اکبر کروندی روزسه شنبه به خبرنگار ما گفت :اعضای این باند با جعل آرم شرکت گاز قصد سرقت لوله های طرح ملی انتقال گاز خوزستان به […]

به گزارش دزنا۲۴”فرمانده انتظامی اندیمشک از دستگیری یک باند سارق خبر داد که قصد داشت لوله های شبکه سراسری انتقال گاز در این شهرستان را به سرقت ببرد.

سرهنگ اکبر کروندی روزسه شنبه به خبرنگار ما گفت :اعضای این باند با جعل آرم شرکت گاز قصد سرقت لوله های طرح ملی انتقال گاز خوزستان به استان های غربی کشور را داشتند که به دام افتادند.

وی افزود: این افراد در منطقه کوی لور با استفاده از چهار دستگاه تریلر، یک دستگاه خودرو و چهار کارگر با عناوین جعلی قصد سرقت لوله های ۵۶ اینچی گاز را داشتند.

کروندی گفت:در عملیات پلیسی و با هوشیاری نیروی انتظامی این باند هشت نفره دستگیر و چهار دستگاه تریلر و خودروی سواری آنان توقیف گردید.

وی همچنین از انهدام یک باند سارق زورگیر در جاده کمربندی این شهرستان خبر داد.

سرهنگ کروندی گفت:سه نفر اعضای این باند در جاده کمربندی اندیمشک اقدام به زورگیری از مسافران و سرقت اموال آنان می کردند که در پی شکایت یک مسافر و اقدام نیروی انتظامی دستگیر و تحویل مراجع قضایی شدند.

وی از کشف و ضبط مقادیری اموال سرقتی از این سارقان خبر داد و گفت: با تشدید اقدامات امنیتی و حفاظتی جاده کمربندی اندیمشک برای سارقان نا امن شده است.

شهرستان اندیمشک در شمال خوزستان واقع است.

انتهای پیام/۷۲۱

اشتراک مطلب با :