تاریخ انتشار خبر: ۱۸ , اسفند, ۱۳۹۳ | ۱۱:۳۰:۵۲
کد خبر : 20967

سخنگوی شورای شهر دزفول: به‌دنبال بهترین گزینه‌ها برای اجرای پروژه تقاطع غیرهمسطح فتح‌المبین هستیم

به گزارش دزنا۲۴” جلسه شورای شهر دزفول ظهر دیروز در حالی برگزار شد که این جلسه صرفا به منظور بررسی مشکلات و نقاط ضعف پروژه تقاطع غیرهمسطح فتح‌المبین بود که البته در پایان نیز نتیجه‌ای در برنداشت. در ابتدای جلسه، سخنگوی شورای اسلامی شهر دزفول اظهار کرد: پروژه‌های در حال اجرا در شهر رو به […]

به گزارش دزنا۲۴” جلسه شورای شهر دزفول ظهر دیروز در حالی برگزار شد که این جلسه صرفا به منظور بررسی مشکلات و نقاط ضعف پروژه تقاطع غیرهمسطح فتح‌المبین بود که البته در پایان نیز نتیجه‌ای در برنداشت.

در ابتدای جلسه، سخنگوی شورای اسلامی شهر دزفول اظهار کرد: پروژه‌های در حال اجرا در شهر رو به افزایش بوده و هر پروژه که در حال اجراست فرآیند خاصی را دنبال می‌کند و تا پیش از اجرا توسط پیمانکار، شرکت‌های مشاور، طرح را مورد بررسی و کارشناسی قرار می‌دهند.

هوشنگ زلقی افزود: نگاه اعضای شورای این شهر نگاه مطلق‌گویی نبوده و رویکرد ما غافل شدن از جریان‌ها و مشکلات نیست.

وی بیان کرد: ما سعی بر انتخاب بهترین گزینه‌ها را برای پروژه‌ها داریم که این امر در مورد پروژه تقاطع غیرهمسطح فتح المبین نیز صدق می‌کند.

سخنگوی شورای اسلامی شهر دزفول خاطرنشان کرد: منتقدان برای ورود به مباحث پروژه‌ها و ایراد طرح و پیشنهاد باید پیش از آغاز و نهایی کردن طرح‌ها توسط مشاوران در جلسات حضور پیدا کنند نه در زمانیکه کلیات طرح‌ها به اجماع رسیده و منتظر اجرا هستند.

وی با انتقاد از اینکه از زمان آغاز پروژه قائم چند سالی می‌گذرد و  ۴۰ درصد پیشرفت داشته است گفت: امروز شاهدیم همچنان این پروژه نقد می‌شود.

زلقی در پایان تاکید کرد: انتظار می‌رود کارشناسان و صاحب نظران قبل از اجرای یک طرح، خود وارد میدان شوند.

انتهای پیام/۷۲۱

 

اشتراک مطلب با :