تاریخ انتشار خبر: ۱۸ , اسفند, ۱۳۹۳ | ۱۱:۰۲:۵۲
کد خبر : 20947

نماینده مردم دزفول در مجلس تاکید کرد : اجرای صحیح پروژه‌های شهری دزفول با توجه به معضل ریزگردها

به گزارش دزنا۲۴” عباس پاپی‌زاده ظهر دیروز در جلسه شورای این شهر که به منظور بررسی مشکلات و نقاط ضعف پروژه تقاطع غیرهمسطح فتح‌المبین برگزار شد اظهار کرد: مشکل اصلی ما ریزگردها هستند و در اجرای طرح‌های شهری نیز باید به بحث زیست محیطی آن و فضای سبز دقت و توجه کرد. وی افزود: در […]

به گزارش دزنا۲۴” عباس پاپی‌زاده ظهر دیروز در جلسه شورای این شهر که به منظور بررسی مشکلات و نقاط ضعف پروژه تقاطع غیرهمسطح فتح‌المبین برگزار شد اظهار کرد: مشکل اصلی ما ریزگردها هستند و در اجرای طرح‌های شهری نیز باید به بحث زیست محیطی آن و فضای سبز دقت و توجه کرد.

وی افزود: در این زمینه می‌توان از همکاری صاحب نظران و اساتید دانشگاه بهره برد و البته به نتایج خوب و قابل قبولی نیز دست یافت.

نماینده مردم دزفول در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: سیاست‌گذاری در دزفول از ۳۰ ساله گذشته اشتباه بوده و ما باید به دنبال جابه جایی کانون صفر و مرکز شهر باشیم.

*پروژه غیرهمسطح فتح‌المبین با ضرر کمتر به شهروند متوقف شود

پاپی‌زاده در ادامه از پیگیری جهت حفظ بازار سنتی شهر و ایجاد بازار نو در محیط دیگری خارج از بافت قدیم شهر خبر داد و گفت: پروژه غیرهمسطح فتح‌المبین اگر مشکل دارد در مرحله‌ای متوقف شود که آسیبش به مردم و بدنه شهر کمتر باشد.

به گزارش خبرنگار ما پیش از برگزاری جلسه تعدادی از شهروندان و دوستداران محیط زیست قبل از ورود مسئولان به شورای شهر اقدام به تجمع برای اعتراض به تغییر کاربری چندین هزار متر زمین شهری در کوی حافظ از فضای سبز به مسکونی و تحویل آن به پیمانکار کردند.

انتهای پیام/۷۲۱

 

اشتراک مطلب با :
  1. ali Iran (ISLAMIC Republic Of) Unknow Browser Unknow Os گفت:

    ۲ کلمه هم از مادر عروس!!!!