تاریخ انتشار خبر: ۱۷ , اسفند, ۱۳۹۳ | ۱۱:۱۳:۵۱
کد خبر : 20894

مسابقات رزمی قهرمانی کشور در دزفول برگزار شد+عکس

به گزارش دزنا۲۴” دبیر سبک آنزان رزم کشور  گفت:این مسابقات در دو رده جوانان و بزرگسالان در قالب ۲۴ تیم از روز پنجشنبه آغاز و تا بامداد روز شنبه ادامه داشت. عبدالمحمد پورموسی افزود:تیم هایی از استان های خوزستان ، تهران ، ایلام ، اصفهان ، گیلان ، کرمانشاه ، همدان ، مازندران ، فارس […]

به گزارش دزنا۲۴” دبیر سبک آنزان رزم کشور  گفت:این مسابقات در دو رده جوانان و بزرگسالان در قالب ۲۴ تیم از روز پنجشنبه آغاز و تا بامداد روز شنبه ادامه داشت.

عبدالمحمد پورموسی افزود:تیم هایی از استان های خوزستان ، تهران ، ایلام ، اصفهان ، گیلان ، کرمانشاه ، همدان ، مازندران ، فارس ، البرز و اردبیل در این پیکارها حضور داشتند.

وی افزود:در امتیاز تیمی و در رده جوانان تیم کرمانشاه ، فارس و ایلام به ترتیب مقام های اول تا سوم را کسب نمودند و در رده بزرگسالان نیز فارس، خوزستان الف و خوزستان ب به مقام های اول تا سوم دست یافتند.

در رده انفرادی نیز در رده جوانان ، سلمان کهرایی از کرمانشاه ، شایان زارعی از کرمانشاه، محمدرضا فتحی از فارس ، اشکان عزیزی از کرمانشاه ، محمود سالاروند از فارس ، رضا کرامتی از اردبیل ، حمیدرضا خلیلی از فارس، حسین منصوری از ایلام ، مهدی فرخوند از خوزستان ب و حسن هستی از کرمانشاه مقام اول اوزان مختلف را به خود اختصاص دادند.

در رده بزرگسالان و در وزن های مختلف ، سامان میرانی و میلاد بابکانی هر دو از کرمانشاه ، محسن عنابی از گیلان ، سعد عصاکره نیا از خوزستان ب ، احمدرضا خلیلی از فارس ،محمد حسین بزرگی از فارس ، سجاد میر دریکوند از کرمانشاه ، افشین مختاری از خوزستان الف ، عدنان امیری از خوزستان الف و مسعود علایی از اردبیل مقام اول را کسب کردند.

نفرات اول اوزان مختلف این رقاب ها به اردوی آمادگی تیم ملی آنزان رزم راه یافتند تا به عنوان نماینده از سوی فدراسیون کونگ فو و هنرهای رزمی جمهوری اسلامی ایران ، اردیبهشت ماه ۹۴ به کشور ازبکستان اعزام شوند.

انتهای پیام /۷۲۱

اشتراک مطلب با :