تاریخ انتشار خبر: ۱۷ , اسفند, ۱۳۹۳ | ۱۱:۰۱:۱۴
کد خبر : 20891

رییس فوریت های اجتماعی بهزیستی: ۱۷۰مرکز اجتماعی در کشور فعالیت دارند

به گزارش دزنا۲۴” حسین اسد بیگی روز شنبه در آیین افتتاح مرکز اجتماعی ۱۲۳ بهزیستی شهرستان شوش افزود:مراکز اجتماعی بهزیستی با برخورداری از ۳۰۰ دستگاه خودرو و ۲۰۰نفر کارشناس در پی تماس تلفنی مردم با سامانه تلفنی ۱۲۳ در سراسر کشور وارد عمل می شوند. حبیب الله مسعودی فرید ، معاون امور اجتماعی بهزیستی کشور […]

به گزارش دزنا۲۴” حسین اسد بیگی روز شنبه در آیین افتتاح مرکز اجتماعی ۱۲۳ بهزیستی شهرستان شوش افزود:مراکز اجتماعی بهزیستی با برخورداری از ۳۰۰ دستگاه خودرو و ۲۰۰نفر کارشناس در پی تماس تلفنی مردم با سامانه تلفنی ۱۲۳ در سراسر کشور وارد عمل می شوند.

حبیب الله مسعودی فرید ، معاون امور اجتماعی بهزیستی کشور نیز از اختصاص ۳۵۰ میلیارد ریال اعتبار به اورژانس اجتماعی بهزیستی در سراسر کشور خبر داد و از سامانه تلفنی ۱۲۳ به عنوان پل ارتباطی مردم برای بیان مشکلات اجتماعی خود با کارشناسان بهزیستی نام برد.

مدیر کل سازمان بهزیستی خوزستان نیز در آیین افتتاح هشتمین پایگاه اورژانس اجتماعی این استان گفت:راه اندازی اورژانس اجتماعی یکی از طرح های پیشگیرانه این سازمان به منظور کاهش آسیب های اجتماعی در کشور است که راه اندازی آن موفقیت های چشمگیری به دنبال داشته است.

غلامرضا صدیق راد افزود:شماره تماس ۱۲۳ یکی از خطوط ارتباطی با سازمان بهزیستی است که از این طریق با اعزام تیم های اورژانس اجتماعی خدمات لازم به متقاضیان ارایه می شود.

وی افزود: مشکلات خانوادگی، کودک آزاری، اعتیاد، اختلافات خانوادگی و اعتیاد از جمله مشکلاتی است که خط های اورژانس اجتماعی را به صدا در می آورد.

نماینده مردم شوش در مجلس شورای اسلامی نیز گفت: هدف از تاسیس این مرکز کنترل و کاهش آسیب ها و بحران های فردی، خانوادگی و اجتماعی است.

سید راضی نوری ادامه داد:این مرکز با هدف پیشگیری و کنترل انواع آسیب های اجتماعی و ارتقای سلامت روانی افراد ایجاد شده است.

وی با اشاره به معضلات و آسیب های اجتماعی اظهار کرد:در هر جامعه ای برای پاسخگویی به نیازهای مردم و رفع یا کاهش مشکلات، برنامه هایی تدوین و اجرا می شود و کشور ایران نیز از این قاعده مستثنی نیست.

فرماندار شهرستان شوش نیز گفت:پیشگیری و رسیدگی به موقع به مشکلات اجتماعی حایز اهمیت می باشد.

رضا نجاتی افزود:سازمان بهزیستی در شهرستان شوش خدمات بسیار خوبی به افراد نیازمند ارایه کرده و خانواده های زیادی را تحت پوشش دارد.

رامین کیانی، رییس اداره بهزیستی شهرستان شوش در آیین بهره برداری اورژانس اجتماعی به ارایه گزارشی از اقدامات و فعالیت های این نهاد اجتماعی ارایه کرد و گفت:در شهرستان شوش بیش از پنج هزار خانوار و ۱۶هزار نفر جمعیت از خدمات سازمان بهزیستی بهره مند می باشند.

انتهای پیام/۷۲۱

اشتراک مطلب با :