تاریخ انتشار خبر: ۱۷ , اسفند, ۱۳۹۳ | ۰۹:۳۹:۵۰
کد خبر : 20879

لیگ برتر فوتبال خوزستان/ شهرداری شمس‌آباد دزفول به صدر جدول بازگشت

به گزارش دزنا۲۴” مسابقات لیگ برترفوتبال باشگاه‌های خوزستان، هفته بیست و چهارم خود را با برگزاری هفت دیدار پشت سرگذاشت که تب فوتبال و رقابت دیدنی تیم‌های صدر جدول و دو تیم سقوط کننده به لیگ دسته اول همچنان ادامه دارد. به گزارش خبرنگار ما مسابقات لیگ برترفوتبال باشگاه‌های استان، هفته بیست و چهارم خود […]

به گزارش دزنا۲۴” مسابقات لیگ برترفوتبال باشگاه‌های خوزستان، هفته بیست و چهارم خود را با برگزاری هفت دیدار پشت سرگذاشت که تب فوتبال و رقابت دیدنی تیم‌های صدر جدول و دو تیم سقوط کننده به لیگ دسته اول همچنان ادامه دارد.

به گزارش خبرنگار ما مسابقات لیگ برترفوتبال باشگاه‌های استان، هفته بیست و چهارم خود را با برگزاری هفت دیدار پشت سرگذاشت که تب فوتبال و رقابت دیدنی تیم‌های صدر جدول و دو تیم سقوط کننده به لیگ دسته اول همچنان ادامه دارد.

هفته بیست وچهارم لیگ برترفوتبال خوزستان با به ثمر رسیدن ۳۰ گل هفته پرگلی را پشت سرگذاشت. شاهین ندسا ماهشهر صدرنشین مسابقات از بخت بد در دام استقلال رامهرمز افتاد و حساس‌ترین دیدار خود را با شکست به پایان برد تا دیگر مدعیان را خوشحال کند و خود به رده چهارم سقوط کند و یکبار دیگر مثلث قهرمانی تیم‌های شهرداری شمس آباد دزفول، استقلال شوشتر و جنوب سوسنگرد شکل گیرد.

شهرداری شمس آباد دزفول در زمین خود شکست سه بر صفر را بر سپاهان ایذه تحمیل کرد تا با توقف تیم شاهین ماهشهر و استفاده از این فرصت به صدر جدول رده بندی باشگاه‌های خوزستان در پایان هفته بیست وچهارم بازگردد.

استقلال شوشتر دیگر مدعی فتح جام مقابل تیم قعرنشین کارگر شادگان جشنواره گل به راه انداخت و این تیم را شش تایی کرد تا با تفاضل گل کمتر درمکان دوم قرار گیرد. جنوب آزادگان سوسنگرد ضلع سوم قهرمانی نیز تنها تیم میهمان پیروز هفته بیست و چهارم بود که در ماهشهر با فتح دروازه بندرنشیان ۴۴ امتیاز شد و با یک امتیاز اختلاف نسبت به تیم صدرنشین در مکان سوم قرار گرفت.

شاهین ماهشهر که در اندیشه حفظ صدرنشینی خود بود در مقابل استقلال رامهرمز صف آرایی کرد. سفیدپوشان ماهشهری نیمه نخست را با گل حسن شیرعلی پیروزی به رختکن رفتند اما در نیمه دوم شاگردان محمود احمدی در تیم استقلال رامهرمز برای فرار از شکست خانگی حملات زیادی انجام دادند و بالاخره توسط حبیب کرد زنگنه به گل تساوی رسیدند در ادامه شاهین دو فرصت مسلم گلزنی را از دست داد تا در دقیقه ۹۰ مغلوب ضربه علی دیلمی شود و امیدهای خود را برای فتح جام کمرنگ کند. شاهین با این شکست با ۴۳ امتیاز به رده چهارم سقوط کرد و استقلال با ۳۵ امتیاز درمکان هفتم قرارگرفت.

در دیگر دیدار هفته بیست و چهارم تیم شهرداری شمس آباد دزفول تیم سپاهان ایذه را مغلوب کرد. طلایی پوشان ایذه‌ای نتوانستند در این دیدار در حد و اندازه خود ظاهر شوند و با سه گل به راحتی تسلیم شدند. گل‌های شهرداری را در دقیقه ۴۲ سامان چمن آرا، دقیقه ۴۹ سجاد بیگلری و دقیقه ۶۹ رضا خواجوی به ثمر رساندند. شاگردان ایرج رضایی در تیم شهرداری شمس آباد با این پیروزی با ۴۵ امتیاز بر سکوی نخست ایستادند. سپاهان ایذه نیز با ۳۶ امتیاز به مکان ششمی بسنده کرد. شهرداری شمس آباد دزفول این هفته در دیداری حساس و سرنوشت ساز در سوسنگرد میهمان تیم جنوب است.

در استادیوم آزادی شوشتر تیم استقلال این شهر موفق شد در مقابل تیم قعرنشین کارگر شادگان صاحب برتری شش بر یک شود تا همچنان در میان مدعیان قهرمانی حضور داشته باشد. آبی پوشان شوشتر با هتریک اشکان سیفوری و گلزنی اسدالله انصاری، هادی مندی‌پور و حشمت نبوی جشنواره گل به راه انداخت تا تماشاگران شوشتری راضی استادیوم را ترک کنند. شاگردان شحیطاوی و مرادیان در تیم استقلال این هفته در ماهشهر بازی سرنوشت سازی را مقابل شاهین ندسا پیش رو خواهند داشت.

در دیگر مسابقات این هفته تیم جنوب آزادگان سوسنگرد که در رده سوم جدول جای دارد، تنها تیمی بود که درخانه حریف پیروز شد تا همچنان به قهرمانی امیدوار باشد. قرمزپوشان سوسنگرد با نتیجه سه بر دو مقابل میزبان خود یاران ماهشهر به پیروزی رسیدند و با ۴۴ امتیاز در رده سوم جدول رده بندی ایستادند.شاگردان سعیدی در تیم جنوب سوسنگرد با سه گل علی نگراوی (دوگل) و محمدفریسات(پنالتی) از حریف خود پیش افتادند اما یاران ماهشهر خیلی دیر به فکر جبران نتیجه افتادند و تنها توانستند دو گل خورده را جبران کنند تا با این شکست یک گام دیگر به سقوط نزدیک‌تر شوند.

در دیگر دیدار هفته بیست وچهارم تیم پرسپولیس ویس در استادیوم شهدا موفق شد با نتیجه سه بر دو جنوب باغملک را مغلوب کند و سه امتیاز شیرین خانگی را به جمع اندوخته‌های خود اضافه کند. برای تیم پرسپولیس مکی بدوی دو گل و مجتبی طاهری گلزنی کردند تا شاگردان ایوب عزی با ۴۰ امتیاز مکان پنجمی را به خود اختصاص دهند. جنوب باغملک نیز که این فصل پرنوسان ظاهر شده با جمع آوری ۳۵ امتیاز در مکان هشتم قرار گرفت، این تیم مدت‌هاست در میانه جدول قرار دارد.

ماهان سوسنگرد و پارسیان همت بندرامام که برای فرار از قعر جدول و قرار گرفتن در حاشیه امنیت در سوسنگرد به مصاف هم آمده بودند بازی پرگلی را به معرض نمایش گذاشتند. شاگردان قاید در تیم پارسیان که با گل‌های سجاد بغلانی و مسلم صیادی از حریف پیش افتاده بود سرانجام با نتیجه چهار بر دو نتیجه را واگذار کردند تا چشم به روزهای آینده دوخته باشند. برای ماهان در این دیدار احمد داغری (دو گل ) و فرهاد اسمار(دوگل) گلزنی کردند. ماهان با ۲۷ امتیاز و پارسیان با ۲۵ امتیاز در رده‌های دهم و یازدهم جدول رده بندی قرار گرفتند.

در شادگان تیم شهباز با یک گل استقلال رامشیر را شکست داد تا برای ماندن در لیگ برتر امیدوار باقی بماند. تک گل این تیم را عباس مقدم‌کیا در دقیقه ۷۰ به ثمر رساند. آبی پوشان رامشیری بدون دغدغه و ترس از سقوط با ۳۰ امتیاز در رده نهم جدول رده بندی قرار دارند اما شهباز با ۲۳ امتیاز در مکان دوازدهم ایستاد تا با امید بیشتری بازی‌ها را دنبال کنند.

 در پایان هفته بیست و چهارم، تیم‌های شهرداری شمس آباد دزفول و استقلال شوشتر با کسب ۴۵ امتیاز و بر حسب تفاضل گل رده‌های اول و دوم جدول رده‌بندی را در اختیار دارند و جنوب سوسنگرد با ۴۴ و شاهین ندسا ماهشهر با ۴۳ امتیاز در مکان‌های سوم و چهارم قرار گرفتند و تیم‌های یاران ماهشهر با ۲۰ امتیاز و کارگر شادگان با ۱۰ امتیاز در انتهای جدول قرار دارند.

به گزارش خبرنگار ما،در هفته بیست و پنج لیگ برتر فوتبال خوزستان تیم‌های صدرنشین به مصاف هم خواهند رفت که تیم شهرداری شمس آباد دزفول در سوسنگرد میهمان تیم جنوب است و استقلال شوشتر در ماهشهر به مصاف شاهین ندسا خواهد رفت.

انتهای پیام/۷۲۱

منبع:فارس

اشتراک مطلب با :