تاریخ انتشار خبر: ۱۶ , اسفند, ۱۳۹۳ | ۱۰:۵۵:۵۲
کد خبر : 20865

نمایش آثار هنرمندان دزفولی در سه گالری بین المللی اسپانیا و پرتغال

به گزارش دزنا۲۴”عبدالرضا رابطی هنرمند دزفولی روز شنبه در گفت وگو با خبرنگارما افزود:در سه نمایشگاه هنری و بین المللی کشور پرتغال و اسپانیا که بطور همزمان از دیروز به مدت یک ماه در مرکز فرهنگی ویلا دسانتوآنتونیا پرتغال ، خانه کاستروماریم پرتغال، و یک گالری از آیامونته اسپانیا گشایش یافته حدود ۱۵۰ اثر هنری […]

به گزارش دزنا۲۴”عبدالرضا رابطی هنرمند دزفولی روز شنبه در گفت وگو با خبرنگارما افزود:در سه نمایشگاه هنری و بین المللی کشور پرتغال و اسپانیا که بطور همزمان از دیروز به مدت یک ماه در مرکز فرهنگی ویلا دسانتوآنتونیا پرتغال ، خانه کاستروماریم پرتغال، و یک گالری از آیامونته اسپانیا گشایش یافته حدود ۱۵۰ اثر هنری از هنرمندان بین المللی به نمایش درآمده است.

وی افزود: در این نمایشگاه یک اثر نقاشی بدون عنوان از بنده و یک اثر هنر محیطی با نام آسوده خاطر باش از حمید نورآبادی از هنرمندان دزفولی به نمایش درآمد.

وی گفت: این آثار تنها آثار ارایه شده هنرمندان ایرانی در این نمایشگاه است.

آثار هنری عبدالرضا رابطی تاکنون در ۱۰ نمایشگاه بین المللی و آثار حمید نورآبادی تا کنون در شش نمایشگاه بین المللی به نمایش درآمده است.

آثار این هنرمندان پیش از این در نمایشگاه هنری فوکوشیمای من که اردیبهشت در مونیخ و شهریور در شهر فارو پرتغال در سطح بین المللی برگزار شده بود نیز به نمایش درآمده است.
انتهای پیام/۷۲۱

اشتراک مطلب با :