تاریخ انتشار خبر: ۱۶ , اسفند, ۱۳۹۳ | ۱۰:۲۷:۰۸
کد خبر : 20846

بسیج توان زیادی در تحقق شعار مقام معظم رهبری گذاشته است

به گزارش دزنا۲۴” معاون بسیج ستاد کل نیروهای مسلح در گفتگو با خبرنگار ما گفت: در تحقق شعار مقام معظم رهبری بسیج توان زیادی گذاشته اما بدلیل گستردگی کار آنچه مد نظر بوده تحقق پیدا نکرده است. سردار سرتیپ پاسدار حسین صالحی اصل در گفتگوی اختصاصی با ما عنوان کرد: طی بررسی هایی که از […]

به گزارش دزنا۲۴” معاون بسیج ستاد کل نیروهای مسلح در گفتگو با خبرنگار ما گفت: در تحقق شعار مقام معظم رهبری بسیج توان زیادی گذاشته اما بدلیل گستردگی کار آنچه مد نظر بوده تحقق پیدا نکرده است.

سردار سرتیپ پاسدار حسین صالحی اصل در گفتگوی اختصاصی با ما عنوان کرد: طی بررسی هایی که از میان ۵ استان صورت گرفت، در زمینه تحقق شعار مقام معظم رهبر توان زیادی گذاشته شده و تلاشهای زیادی شد.

وی در خصوص تحقق شعار مقام معظم رهبری و تحقق ان در سالجاری افزود: تلاشهای زیاد که در این زمینه شده است، اما آیا آنچه مورد نظر مقام معظم رهبری در این خصوص بوده تحقق پیدا کرده یا خیر؟ به نظر بنده تحقق پیدا نکرده است.

معاون بسیج ستاد کل نیروهای مسلح گفت: دلیل آن هم این نبوده که کسی نخواسته است کاری کند، بلکه تحقق شعار مقام معظم رهبری کاری بسیار بزرگ است که یک ساله محقق نمی شود.

سرتیپ صالحی ادامه داد: کارهای زیادی شده است، اما هنوز راضی نیستیم، ما بسیار بسیار بیشتر از این باید حرکت کنیم تا به هدف های والای خود برسیم.

وی خاطرنشان کرد: در یک جمله کار بسیار گسترده ای است که با وجود کار زیاد آنچه مد نظر بوده محقق نشده و آن هم بخاطر بزرگ و گسترده بودن کار بوده است، که انشالله باید ادامه پیدا کند.
انتهای پیام/۷۲۱

منبع:اندیمشک جوان

اشتراک مطلب با :