تاریخ انتشار خبر: ۱۵ , اسفند, ۱۳۹۳ | ۱۵:۲۰:۱۱
کد خبر : 20812

اعلام حالت آماده‌باش درپمپ بنزین‌ها

معاون شرکت پالایش و پخش نفتی با بیان اینکه در ایام نوروز تمامی جایگاه‌ها برای تامین سوخت مردم به‌حالت آماده باش در می‌آیند، گفت: برنامه‌ای برای تغییر قیمت و سهمیه اعلام نشده است. به گزارش شبکه اطلاع رسانی دزنا ۲۴: شاهرخ خسروانی در گفتگو با مهر درباره مهمترین برنامه های تامین بنزین مردم در هفته‌های […]

معاون شرکت پالایش و پخش نفتی با بیان اینکه در ایام نوروز تمامی جایگاه‌ها برای تامین سوخت مردم به‌حالت آماده باش در می‌آیند، گفت: برنامه‌ای برای تغییر قیمت و سهمیه اعلام نشده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی دزنا ۲۴: شاهرخ خسروانی در گفتگو با مهر درباره مهمترین برنامه های تامین بنزین مردم در هفته‌های پایانی اسفند و ایام تعطیلات نوروز، گفت: در شرایط فعلی هیچ گونه نگرانی بابت تامین بنزین و حتی گازوئیل مورد نیاز مردم در هفته های پایانی اسفند ماه و ایام نوروز وجود ندارد.

معاون شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی ایران با اعلام اینکه از هفته پایانی اسفند ماه تا پایان تعطیلات نوروز تمامی جایگاه های سوخت کشور به حالت آماده باش به منظور تامین پایدار و مطمئن بنزین و گازوئیل مورد نیاز مردم در می آیند، تصریح کرد: علاوه بر این هم اکنون بازرسی های دوره ای از سطح جایگاه های سوخت، انبارهای نفت و مراکز عرضه و توزیع سوخت در استان های سراسر کشور آغاز شده تا هر گونه مشکلات پیش روی عرضه و توزیع فرآورده های نفتی به حداقل کاهش یابد.

این مقام مسئول با بیان اینکه هم اکنون حجم ذخیره سازی بنزین کشور در شرایط مطلوبی در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته قرار دارد، تاکید کرد: علاوه بر این تمهیدات ویژه ای برای برخی از مسیرهای گردشگر پذیر همچون مسیرهای منتهی به مشهد مفدس، اصفهان و شیراز و شهرهای حاشیه دریای خزر در دستور کار قرار گرفته است.
انتهای پیام /۷۲۰

اشتراک مطلب با :