تاریخ انتشار خبر: ۱۵ , اسفند, ۱۳۹۳ | ۱۴:۴۰:۲۵
کد خبر : 20800

افزون بر یک تن مواد غذایی فاسد در دزفول کشف و ضبط شد

طرح بسیج سلامت نوروزی با هدف نظارت بهداشتی بر مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی در آستانه سفرهای نوروزی از یکم اسفند ماه آغاز شده و تا ۱۵ فروردین ماه سال آینده ادامه دارد. به گزارشدزنا ۲۴ ، اسماعیل خشنود روز پنجشنبه افزود: این مواد غذایی فاسد و غیر قابل مصرف که انواع کنسرو می […]

طرح بسیج سلامت نوروزی با هدف نظارت بهداشتی بر مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی در آستانه سفرهای نوروزی از یکم اسفند ماه آغاز شده و تا ۱۵ فروردین ماه سال آینده ادامه دارد.

به گزارشدزنا ۲۴ ، اسماعیل خشنود روز پنجشنبه افزود: این مواد غذایی فاسد و غیر قابل مصرف که انواع کنسرو می باشند ، توسط کارشناسان بهداشت محیط از مراکز توزیع مواد غذایی در شهرستان دزفول کشف و ضبط گردید.

وی افزود: با دستور مقام قضایی و طی مراحل قانونی ، این مواد غذایی از دسترس مصرف انسانی خارج شد.

خوشنود افزود:به منظور کنترل و نظارت بیشتر در ایام تعطیلات نوروز، طرح بسیج سلامت نوروزی با بازرسی کارشناسان بهداشت محیط از اول اسفند ماه آغاز شده و تا پانزدهم فروردین سال آینده، ادامه دارد.

وی گفت: در این طرح، کنترل و نظارت بر مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی در تمام ایام هفته حتی روزهای تعطیل از ساعت هشت صبح تا ۲۰ شب ادامه دارد.

خشنود از شهروندان خواست هر گونه تخلف بهداشتی را از طریق شماره های ۴۲۲۳۹۱۰۶ و ۱۴۹۰ اطلاع رسانی کنند.

در طرح بسیج سلامت نوروزی ، که با هدف امنیت غذایی مسافران توسط بازرسان بهداشت محیط آغاز شده ،مراکز عرضه و تولید مواد غذایی و نیز پایانه های مسافری از نظر بهداشتی مورد بازرسی قرار می گیرد.

دزفول در شمال خوزستان با وجود جاذبه های زیارتی،باستانی و طبیعی ، در ایام تعطیلات نوروز میزبان مسافران و کاروان های راهیان نور از سراسر کشور می باشد.

اشتراک مطلب با :
  1. امیربصیری United States Unknow Browser Unknow Os گفت:

    با سلام
    لطفآ نظارت بیشتری به مواد لبنی سر واز ودوغهای بدونه مارک وآبلیمو وآب غوره داشته باشید
    خدا نگهدار