تاریخ انتشار خبر: ۱۳ , اسفند, ۱۳۹۳ | ۱۲:۰۳:۱۰
کد خبر : 20768

آپارتمان ۵۰ میلیون ‎دلاری ‎شاهزاده‎ سعودی + عکس

به گزارش دزنا۲۴”روزنامه انگلیسی دیلی میل نوشت: شاهزاده “نواف بن سلطان بن عبدالعزیز آل سعود”، آپارتمان خود را که مشرف به رود “هدسون” در نیویورک است، به قیمت ۴۸٫۵ میلیون دلار به فروش گذاشته است. بر اساس این گزارش، آپارتمان این شاهزاده سعودی با مساحتی حدود  هشت هزار متر مربع متشکل از ۳ طبقه است […]

به گزارش دزنا۲۴”روزنامه انگلیسی دیلی میل نوشت: شاهزاده “نواف بن سلطان بن عبدالعزیز آل سعود”، آپارتمان خود را که مشرف به رود “هدسون” در نیویورک است، به قیمت ۴۸٫۵ میلیون دلار به فروش گذاشته است.

 آپارتمان 50 میلیون ‎دلاری

بر اساس این گزارش، آپارتمان این شاهزاده سعودی با مساحتی حدود  هشت هزار متر مربع متشکل از ۳ طبقه است که سال ۲۰۱۲ به قیمت ۷۵ میلیون دلار به فروش گذاشته شده بود.

آپارتمان 50 میلیون ‎دلاری

دیلی میل می افزاید: این شاهزاده ۸۲ ساله سعودی که سال ۲۰۰۲ به سکته مغزی مبتلا شد، با توجه به این که استفاده چندانی از این آپارتمان ندارد، آن را به فروش گذاشته است.

 آپارتمان 50 میلیون ‎دلاری

این روزنامه انگلیسی در ادامه با اشاره به ویژگی‌های منحصر به فرد این آپارتمان می نویسد: این آپارتمان چهارخوابه با چهار حمام است که با ادغام در شش واحد کوچکتر در طبقات پنجم، ششم و هفتم یک ساختمان ۳۱ طبقه ای واقع شده است.

 آپارتمان 50 میلیون ‎دلاری

از دیگر ویژگی‌های این آپارتمان وجود باشگاه بدنسازی، اتاق بیلیارد، سالن آرایشگاه، اتاق ویژه دخانیات و یک اتاق نشیمن ۶۰ فوتی مشرف به رودخانه است.

آپارتمان 50 میلیون ‎دلاری

این آپارتمان یک استخر ماهی با آب شور مشابه آب دریاها به منظور حفظ حیات ماهی ها دارد. وجود جکوزی شش نفره و تراسی رو به فضای باز برای استفاد در تابستان ها از دیگر ویژگی های این آپارتمان است.

آپارتمان 50 میلیون ‎دلاری

اگر این آپارتمان به قیمت ذکر شده به فروش برسد در حقیقت به یکی از گران قیمت ترین آپارتمان های مسکونی جهان تبدیل خواهد شد.

 آپارتمان 50 میلیون ‎دلاری

 آپارتمان 50 میلیون ‎دلاری

انتهای پیام/۷۲۱

 

اشتراک مطلب با :