تاریخ انتشار خبر: ۱۳ , اسفند, ۱۳۹۳ | ۱۱:۲۳:۰۶
کد خبر : 20753

فرهنگیان دزفول بخشی از حقوق خود را به دانش آموزان نیازمند اختصاص دادند

به گزارش دزنا۲۴”غلامرضا نصرالله پور چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ما افزود:این کمک مالی در قالب طرح ابتکاری برکت ، ویژه احسان و نیکوکاری ،از سالروز تولد حضرت زینب(س) و روز پرستار آغاز شده و همچنان ادامه دارد. وی افزود:فرهنگیان شرکت کننده در این طرح ماهیانه بین پنج هزار ریال تا ۲۰۰هزار ریال […]

به گزارش دزنا۲۴”غلامرضا نصرالله پور چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ما افزود:این کمک مالی در قالب طرح ابتکاری برکت ، ویژه احسان و نیکوکاری ،از سالروز تولد حضرت زینب(س) و روز پرستار آغاز شده و همچنان ادامه دارد.

وی افزود:فرهنگیان شرکت کننده در این طرح ماهیانه بین پنج هزار ریال تا ۲۰۰هزار ریال از حقوق خود را برای کمک به دانش آموزان نیازمند و بیمار اختصاص دادند.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان دزفول افزود:ماهیانه حدود ۱۵ میلیون ریال از محل کمک های جمع آوری شده از فرهنگیان ، برای کمک به دانش آموزان نیازمند هزینه می شود.

نصرلله پور اظهار کرد:در نخستین مرحله از اجرای این طرح نیکوکاری ، ۱۴۰ میلیون ریال جمع آوری شد که برای درمان ۱۴ دانش آموز بیمار نیازمند به عمل جراحی ، پیوند کلیه ، کبد و بیمار سرطانی ، همچنین خرید عینک و سمعک هزینه شد.

وی گفت:طرح برکت فرهنگیان دزفول ویژه احسان ونیکوکاری به عنوان یک طرح برتر ، برای اجرای ملی به وزارت آموزش و پرورش پیشنهاد شده است.

پنجهزار معلم و فرهنگی ، تعلیم و تربیت ۷۳ هزار دانش آموز را در شهرستان دزفول بر عهده دارند.

انتهای پیام/۷۲۱

اشتراک مطلب با :