تاریخ انتشار خبر: ۱۲ , اسفند, ۱۳۹۳ | ۲۱:۲۰:۳۵
کد خبر : 20728

نماینده مردم دزفول:وزارت کار در حمایت از کارگران عملکرد قابل قبولی ارایه کرده است

عباس پاپی زاده روز سه شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود:مشکلات موجود در زمینه کارگران و نیز سایر بخش های مرتبط با این وزارتخانه با تعامل نمایندگان با وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی قابل حل است و نیازی به استیضاح احساس نمی شود. طرح استیضاح علی ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی […]

عباس پاپی زاده روز سه شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود:مشکلات موجود در زمینه کارگران و نیز سایر بخش های مرتبط با این وزارتخانه با تعامل نمایندگان با وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی قابل حل است و نیازی به استیضاح احساس نمی شود.

طرح استیضاح علی ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به تازگی از سوی برخی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی طرح و در دست پیگیری است.

عضو کمیسیون تلفیق مجلس شورای اسلامی همچنین از اختصاص ۶۰۰ میلیارد ریال برای مقابله با پدیده ریزگردها خبر داد و افزود:این اعتبار برای مقابله با ریزگردها و احیای تالاب ها به سازمان حفاظت محیط زیست اختصاص یافت.

وی افزود:در مصوبه دیگری که در صحن علنی مجلس با رای بالای نمایندگان به تصویب رسید ،دولت موظف شد مالچ رایگان در اختیار سازمان جنگل ها و مراتع کشور قرار دهد تا در خوزستان و دیگر مناطق کشور که درگیر پدیده ریزگردها هستند استفاده شود.

اشتراک مطلب با :