تاریخ انتشار خبر: ۱۲ , اسفند, ۱۳۹۳ | ۰۰:۲۵:۳۱
کد خبر : 20700

اردوی علمی فراگیران دوره های شرکت پیشرو پرداز آپادانا از شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان برگزار شد

به گزارش شبکه اطلاع رسانی دزنا۲۴”برای اولین بار در سطح آموزشگاه های دزفول اردوی علمی توسط بخش خصوصی جهت بازدید فراگیران دوره های Aspen Plus ، Piping ، PDMS و بازرسی جوش در مسجد سلیمان برگزارشد . سعید رخشانفر مدیر شرکت پیشرو پرداز آپادانا دراین ارتباط به خبرنگار ما گفت : این اردو با هدف آشنایی بیشتر […]

به گزارش شبکه اطلاع رسانی دزنا۲۴”برای اولین بار در سطح آموزشگاه های دزفول اردوی علمی توسط بخش خصوصی جهت بازدید فراگیران دوره های Aspen Plus ، Piping ، PDMS و بازرسی جوش در مسجد سلیمان برگزارشد .

سعید رخشانفر مدیر شرکت پیشرو پرداز آپادانا دراین ارتباط به خبرنگار ما گفت : این اردو با هدف آشنایی بیشتر فراگیران و درک بهتر مطالب بصورت علمی با تلاش و پیگیری صورت گرفت .

وی افزود این بازدید تخصصی با استقبال بسیار خوب فراگیران این موسسه توسط مرکز آموزشی پیشرو پرداز آپادانا برگزار شد.

ایشان همچنان افزود : فراگیران دوره های Piping ، PDMS ، Aspen Plus و بازرسی جوش که اکثرا دانشجویان رشته های مهندسی شیمی، مهندسی مکانیک ، مهندسی نفت و مهندسی مواد و متالورژی هستند را جهت آشنایی هرچه بیشتر و درک بهتر دوره گذرانده شده در این موسسه  با حضور مسئولین و اساتید مجرب این دوره ها به شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجد سلیمان اعزام و پس از بازدید تاریخی از چاه شماره یک (اولین چاه نفت ایران) سپس از واحد بهره برداری و نمک زدایی تل بزان در ۲۵ کیلومتری مسجد سلیمان از نزدیک با تجهیزات نفتی آشنا شدند. که این امر باعث آشنایی بیشتر فراگیران و استقبال فراگیران و همچنین با استقبال مسئولین شرکت ملی نفت و شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجد سلیمان روبرو بود .

به گزارش دزنا ۲۴” شرکت آموزشی پیشرو پرداز آپادانا تنها نماینده مجتمع فنی تهران درشمال خوزستان برگزارکننده دورهای تخصصی گرایش های مختلف مهندسی با استفاده از تجهیزات پیشرفته و اساتید مجرب پروازی و بومی است .

اشتراک مطلب با :
  1. فراگیر Germany Unknow Browser Unknow Os گفت:

    آفرین به این مدیر باپشتکار که برای پیشرفت دزفول تلاش می کند.از ایشان باید تقدیر شود