تاریخ انتشار خبر: ۱۱ , اسفند, ۱۳۹۳ | ۲۱:۱۹:۳۲
کد خبر : 20684

هنرمند دزفولی مقام نخست جشنواره موسیقی خوزستان را کسب کرد

به گزارش دزنا۲۴”رییس کانون مداحان و شعرای آیینی دزفول از کسب مقام نخست چهاردهمین جشنواره موسیقی استان خوزستان توسط هنرمند جوان این شهرستان خبر داد. عزیز کنجدکار روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ما افزود:در چهاردهمین جشنواره موسیقی استان خوزستان که اخیرا در اهواز برگزار شد صادق روغنی در رشته آواز سنتی ، […]

به گزارش دزنا۲۴”رییس کانون مداحان و شعرای آیینی دزفول از کسب مقام نخست چهاردهمین جشنواره موسیقی استان خوزستان توسط هنرمند جوان این شهرستان خبر داد.

عزیز کنجدکار روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ما افزود:در چهاردهمین جشنواره موسیقی استان خوزستان که اخیرا در اهواز برگزار شد صادق روغنی در رشته آواز سنتی ، موفق به کسب مقام نخست شد.

وی با اشاره به دیگر موفقیت های هنرمندان دزفولی گفت:در مسابقات مداحی دانشگاه های فنی و حرفه ای منطقه شمال غرب کشور نیز مهدی باصداقت مداح دزفولی اول شد و مقام سوم کشوری را نیز به خود اختصاص داد.

در نشست کانون مداحان استان خوزستان که هفته گذشته در اهواز برگزار شد سید مجید توفیق از اهواز به عنوان رییس کانون مداحان خوزستان و عزیز کنجدکار بعنوان نایب رییس کانون مداحان و شعرای آیینی استان خوزستان انتخاب شدند.

انتهای پیام/۷۲۱

اشتراک مطلب با :