تاریخ انتشار خبر: ۱۱ , اسفند, ۱۳۹۳ | ۱۱:۱۰:۵۲
کد خبر : 20647

دلیل بازگشت «الهام چرخنده» به حجاب چادر

به گزارش دزنا۲۴”الهام چرخنده در هنرستان هنرهای زیبای شهر اصفهان خطاب به هنرآموزان اظهار داشت: من در هنرستان تحصیل کردم و روزی جای شما و روی همین میز و صندلی‌ها نشستم، بنابراین حس شما را درک می‌کنم. این بازیگر تلویزیون با بیان این که “در دانشگاه رشته معماری را ادامه دادم” خاطرنشان کرد: من در […]

به گزارش دزنا۲۴”الهام چرخنده در هنرستان هنرهای زیبای شهر اصفهان خطاب به هنرآموزان اظهار داشت: من در هنرستان تحصیل کردم و روزی جای شما و روی همین میز و صندلی‌ها نشستم، بنابراین حس شما را درک می‌کنم.

این بازیگر تلویزیون با بیان این که “در دانشگاه رشته معماری را ادامه دادم” خاطرنشان کرد: من در ابتدا چادری بودم و این‌گونه نیست که یک‌مرتبه چرخش کرده و چادری شده باشم اما در آن زمان به‌دلایل مختلف مانند اینکه فکر می‌کردم چادر دست و پاگیر است آن را کنار گذاشتم و حقیقتاً پس از کنار گذاشتن چادر همه چیزم را از دست دادم.

وی بیان کرد: مدتی نزدیک به یک سال در اصفهان زندگی کردم و چند ماهی نیز در تلویزیون اصفهان به کودکان نقاشی یاد می‌دادم که خاطرات خوبی را از این شهر برایم رقم زد.

بازیگر سینما و تلویزیون تصریح کرد: زنی که پوشش اسلامی و چادر را برای خود انتخاب می‌کند در حقیقت اجازه نمی‌دهد که هر نگاهی به اندام او نظر بیندازد و به این وسیله ارزش خود را حفظ می‌کند.

انتهای پیام/۷۲۱

 

اشتراک مطلب با :