تاریخ انتشار خبر: ۱۱ , اسفند, ۱۳۹۳ | ۱۰:۳۸:۴۵
کد خبر : 20637

فرمانده بسیج دزفول:بسیج از تولید فیلم های آموزشی حمایت می کند+عکس

به گزارش دزنا۲۴” سرهنگ پاسدار عبدالامیر محتشمی راد ، یکشنبه شب در آیین رونمایی از فیلم کوتاه بختک ، با موضوع مضرات ماهواره ،افزود:در شرایط فعلی که دشمن با جنگ نرم ، ارزش ها را هدف گرفته ، بسیج با رویکرد فرهنگی وارد صحنه شده و به مقابله با این تهدید دشمن پرداخته است. وی […]

به گزارش دزنا۲۴” سرهنگ پاسدار عبدالامیر محتشمی راد ، یکشنبه شب در آیین رونمایی از فیلم کوتاه بختک ، با موضوع مضرات ماهواره ،افزود:در شرایط فعلی که دشمن با جنگ نرم ، ارزش ها را هدف گرفته ، بسیج با رویکرد فرهنگی وارد صحنه شده و به مقابله با این تهدید دشمن پرداخته است.

وی افزود:بسیج ، در این راستا از فعالیت های فرهنگی از جمله تولید فیلم کوتاه و مستند با رویکرد ارزشی و مقابله با تهاجم فرهنگی دشمن، حمایت مالی می کند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان دزفول،با بیان تاثیر منفی برنامه های مخرب ماهواره بر شخصیت و روان افراد به ویژه کودکان و نوجوانان بیان داشت: با تولید فیلم و برنامه های فرهنگی متنوع و ارزشی می توان توجه مخاطب و افکار عمومی را از ماهواره به سمت برنامه های سالم و جذاب ، جلب کرد.

تهیه کننده فیلم کوتاه بختک نیز گفت:این فیلم به همت ناحیه مقاومت بسیج دزفول و توسط جمعی از بسیجیان با امکانات کم تهیه شده است.

علی قاسمی ، هدف از تولید این فیلم را آسیب شناسی مضرات ماهواره در خانواده عنوان کرد و افزود:این فیلم کوتاه با درون مایه داستانی و با شرکت ۱۲ بازیگر و عوامل ، تولید شده و به چند جشنواره داخلی ارایه شده است.

در این آیین که در محل ناحیه مقاومت حمزه سید الشهدا ناحیه دزفول برگزار شد ، ضمن پخش فیلم کوتاه بختک از بازیگران و عوامل تولید این فیلم تجلیل شد.

انتهای پیام /۷۲۱

اشتراک مطلب با :