تاریخ انتشار خبر: ۱۱ , اسفند, ۱۳۹۳ | ۱۰:۱۸:۵۹
کد خبر : 20630

پیکر مطهر یک شهید پس از ۲۶ سال شناسایی و بزودی در دزفول تشییع خواهد شد+زمان تشیع

به گزارش دزنا۲۴”معاون فرهنگی بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان دزفول دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ما افزود:شهید مفقود الاثر محمدرضا بختیاری در چهارم تیرماه سال ۱۳۶۷ در منطقه عملیاتی جزیره مجنون به شهادت رسید. عبدالرضا جوهرزاده افزود:پیکر مطهر این شهید اخیرا توسط گروه تفحص شناسایی شد. وی زمان دقیق تشییع پیکر این […]

به گزارش دزنا۲۴”معاون فرهنگی بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان دزفول دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ما افزود:شهید مفقود الاثر محمدرضا بختیاری در چهارم تیرماه سال ۱۳۶۷ در منطقه عملیاتی جزیره مجنون به شهادت رسید.

عبدالرضا جوهرزاده افزود:پیکر مطهر این شهید اخیرا توسط گروه تفحص شناسایی شد.

وی زمان دقیق تشییع پیکر این شهید را اعلام نکرد ، اما گفت:آیین تشییع و خاکسپاری این شهید والامقام با هماهنگی فرمانداری دزفول و با حضور خانواده معظم شهدا و اقشار مختلف مردم دزفول برگزار می شود.

پیکرهای مطهر و آسمانی ۵۸ شهید طی روزهای گذشته در مناطق عملیاتی فاو، ابوفلوس، مجنون، شرق دجله (جاده خندق) و زبیدات تفحص شده اند که امروز از طریق مرز شلمچه وارد ایران می شوند.

مراسم تشییع این شهید سرافراز ، روزچهارشنبه ساعت ۳۰/۱۴ بعدازظهر از مقابل آستانه سبزقبا به سمت گلزار شهدای شهید آباد تشییع خواهد شد

مراسم ترحیم : روزچهارشنبه از ساعت۸ الی ۱۰ شب در مسجد غدیر خیابان امام خمینی شمالی بعد از میدان بسیج ، خیابان رضوان شرقی برگزار می شود.

 

انتهای پیام/۷۲۱

اشتراک مطلب با :